شکوفایی ایران اسلامی با سبک زندگی و مدیریت علوی
شکوفایی ایران اسلامی با سبک زندگی و مدیریت علوی
اقتصادوتجارت : مدیرعامل بانک سپه طی پیامی، ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را به مریدان آن امام همام و به ویژه همکاران خود در این بانک تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر آیت اله ابراهیمی در این پیام ابراز امیدواری کرده است، مجموعه مدیران و کارکنان بانک با استعانت از خداوند متعال و با الگو قراردادن شیوه امام اول شیعیان در عرصه های جهاد و زندگی، مدیریت و سیاست، به توسعه و شکوفایی ایران اسلامی کمک کنند.
در متن پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت روز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر آمده است:
«فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت و سراسر نور مولی الموحدین حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز پدر را به تمامی عاشقان و شیفتگان آن امام همام به ویژه همکاران گرانقدر، تمامی پدران فداکار و دلسوز سرزمین عزیزمان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
سیزدهم رجب روزی است که ابرمردی پا به عرصه گیتی نهاد که میلادش سرآغاز فصلی نو در کتاب تاریخ بشریت از جوانمردی، فتوت، نوع دوستی، ظلم ستیزی، شجاعت و «صدای عدالت انسانی» شد.
بی شک امام علی (ع) طلایه دار ایمان و راستی و یاور همیشگی حضرت رسول اکرم (ص)، در گسترش دین مبین اسلام و ارزشهای والای آن، نقشی بس عظیم و تلاشی شایسته داشت و امروز پدران و مردان بزرگ این سرزمین با تأسی از سیره امیرالمومنین (ع) و اقتدا به میراث گرانبهای ایشان در نهج البلاغه که هر فصل از آن، درس زندگی و عدالت محوری و شرف و تقواست، می کوشند تا ادامه دهنده راه آن حضرت باشند.
با شکرگزاری خدای سبحان از اینکه توفیق پیروی از امام اول شیعیان را بر ما عطا کرده، از درگاهش مسئلت می نماییم تا این توفیق را نصیبمان نماید که با الگو قراردادن راه و شیوه آن مرد عرصه جهاد، زندگی، مدیریت و سیاست، در راه توسعه و شکوفایی ایران اسلامی و نیز ارائه بهتر و بیشتر خدمات در سنگر بانکی به مردم عزیزمان کوشا باشیم. انشاءالله»