شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره برگزار شد
شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره برگزار شد
اقتصادوتجارت : جلسه شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد در بیست و دومین روز از آخرین ماه فصل بهار ۱۴۰۱ با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در سالن جلسات شهدای سلامت برگزار شد.

جلسه شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد ظهر امروز با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق، اعضاء هیئت مدیره، مشاوران مدیرعامل و مدیران ستادی در سالن جلسات شهدای سلامت برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با قرائت مقاله ای علمی در حوزه مدیریت با عنوان “آنچه کیفیت حکمرانی ملی کشور را تهدید می کند: خط مشی های بد، نبود خط مشی های لازم، خط مشی های تأخیری” از دکتر حسن دانائی فرد استاد دانشگاه تربیت مدرس، ضمن اهمیت توجه به نظریات کارشناسی در زمینه مدیریت، خواستار اظهار نظر مدیران و تعمیم نظریات مطرح شده در مقاله مذکور به صندوق جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و شایسته تر به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو شد.
اعضای شورای مدیران در این نشست علاوه بر تبادل نظر در خصوص مقاله قرائت شده توسط مدیرعامل، به مانند جلسات گذشته بر اساس دستور جلسه و به فراخور موضوعات و مسئولیت ها، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.