شورایاران اتاق فکر مدیریت شهری در محلات هستند
شورایاران اتاق فکر مدیریت شهری در محلات هستند
شبکه اقتصادوتجارت : نشست هم اندیشی شهردار منطقه۸ با دبیر و اعضای شورایاری محله‌ تسلیحات با حضور معاونان و مدیران منطقه برگزار شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۸مهناز استقامتی گفت: نشست و برگزاری جلسات با شورایاران محله ها اگرچه برای رسیدگی و حل مشکلات شهروندان است اما با مشارکت و همدلی شورایاران به جلسات پیشنهاد، نوآوری و اتاق فکر در این منطقه تبدیل شده است.
شهردار منطقه افزود: نگاهی که امروز در مدیریت شهری وجود دارد مشارکت و همکاری شهروندان در امور شهر است چرا که تحقق این امر سبب می شود بخش قابل توجهی از مشکلات در گوشه و کنار محله هایمان رفع و رجوع شود.همچنین باید همه در کنار یکدیگر کمک کنیم تا پروژه های توسعه محله ای زودتر به سرانجام رسد تا برای شهروندان رفاه و آسایش هر چه بیشتر ایجاد شود و در این مسیر اعضای شورایاری خوشبختانه مانند بازوان توانمند برای مدیران شهری در کنار ما هستند.
وی در ادامه به برخی اقدامات و پروژه های عمرانی ،زیست محیطی و اجتماعی و… که در محله تسلیحات انجام شده است نیز اشاره کرد و افزود: پیاده راه سازی آسفالت معابر و محله ها و لکه‌گیری وده ها پروژه کوچک و بزرگ در این محله انجام شده است اما از همه مهمتر پروژه «خیالستان زندگی» است که بدون شک سبب افزایش سرانه فضای سبز و بهبود کیفیت زندگی شهروندان در این محله خواهد شد.
استقامتی افزود: طرح خیالستان زندگی در حدفاصل پل ستاری تا پل حیدری بنا خواهد شد و در ارتباط با محله‌های سبلان، محله لشگر ،تسلیحات و وحیدیه است که به صورت پل، با مساحت ۲۵ هزار متر مربع در کمتر از یک سال دیگر به بهره برداری می رسد .
در ادامه این نشست باقر ربیعی دبیر شورایاری محله تسلیحات ضمن تشکر از اقدامات مدیریت شهری منطقه۸، گفت: ما در منطقه خود شاهد توسعه و تحول قابل توجهی هستیم البته مشکلاتی نیز وجود دارد که بدون شک با همت مدیریت شهری منطقه به زودی این موضوعات نیز رفع و رجوع خواهد شد.