شهرک وصال منطقه ۱۹ صاحب بوستان می شود
شهرک وصال منطقه ۱۹ صاحب بوستان می شود
شبکه اقتصادوتجارت : عملیات عمرانی احداث بوستان جدید در شهرک وصال با هدف توسعه سرانه فضای سبز منطقه 19 بزودی آغاز می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به فقدان بوستان در این شهرک و ضرورت احداث آن در راستای بهینه سازی اوقات فراغت شهروندان و ارتقاء کیفیت محیطی محله گفت: این بوستان در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع جنب خیابان ۲۰ متری جدیدالاحداث این شهرک احداث می شود.
به گفته او بزودی عملیات اجرای جدول و پیاده رو سازی در این بوستان آغاز شده و پس از آن نیز با احداث فضای سبز و نصب ست های بازی و بدنسازی تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.
او همچنین از ادامه عملیات بهسازی معابر شهرک وصال خبر داد و گفت: با اتمام عملیات پیاده روسازی، اجرای جدول و آسفالت معابر نیلوفر دو ، سه و چهار، در حال حاضر نیز این عملیات به آماده سازی پیاده روها و آسفالت لایه اول خیابان نیلوفر ۵ رسیده است. ضمن اینکه جدول گذاری این معبر نیز به اتمام رسید.
توکلی با اشاره به صرف بیش از ۱۶۰۰ تن آسفالت برای بهسازی نیلوفرهای یک تا چهار ادامه داد: طبق برآورد انجام شده نزدیک به ۲۹۰ تن آسفالت نیز صرف بهسازی خیابان نیلوفر پنج خواهد شد.