شهردار منطقه۲: پرستاران، جهادگران پیشتاز عرصه سلامت هستند
شهردار منطقه۲: پرستاران، جهادگران پیشتاز عرصه سلامت هستند
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 2 به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان حضرت رسول(ص) و مرکز توانبخشی کودکان معلول ذهنی فرخنده از پرستاران و کادردرمان تقدیر کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه ۲، مهدی صالحی در حاشیه این دیدار گفت: ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار فرصت مناسبی است تا آن‌گونه‌ که شایسته است از زحمات کادر درمان و به‌ویژه پرستاران عزیزمان قدردانی کنیم.
وی با اشاره به اینکه مردم کشور در هر دوره از تاریخ شاهد ایثارگری گروهی از هموطنان هستندگفت: بعد ازایثارگری های بسیجیان در دوران دفاع مقدس و جهادگران در دوران آبادانی ، در این دوسال گذشته جامعه ایثارگری کادر درمان را شاهد بود.
وی افزود: با همه‌گیری بیماری کرونا مدافعان سلامت همچون مدافعان امنیت برای حفاظت از مردم از جان و دل مایه گذاشتند و در این ایام مدافعان سلامت با تأسی از اشارت های دوران دفاع مقدس جانفشانی کردند.
صالحی گفت:نقش مدافعین سلامت نقش ارزشمند بوده و استمرار راه شهدای والامقام دفاع مقدس است و ایثار و از خودگذشتگی کاردرمان حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسامی است و جان خود را برای حفظ سلامت مردم فدا کردند .
شهردار منطقه۲ افزود: پرستاری یعنی صبر، فداکاری و بردباری و چه زیبا این روز با ولادت حضرت زینب (س) همزمان است که خود اسوه صبر، استقامت و فداکاری می‌باشد
وی افزود:بی‌شک این جهاد و از خود گذشتگی به تأسی از آن بانوی بزرگ، مدالی پر افتخاری خواهد شد بر سینه جامعه پرستاری و سالیان دراز در یاد و خاطرات مردم خواهد ماند که آنها چگونه با فداکاری خود به بسیاری زندگی بخشیدند.
براساس این گزارش شهردار منطقه ۲ در پایان این دیدار با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از پرستاران تقدیر کرد.