شستا حامی و همراه بخش خصوصی / بازگشایی مجدد پگاه رزم آوران پس از ۳ سال باحمایت ایرانول
شستا حامی و همراه بخش خصوصی / بازگشایی مجدد پگاه رزم آوران پس از ۳ سال باحمایت ایرانول
اقتصادوتجارت : آیین بازگشایی مجدد خط تولید روغن سازی شرکت پگاه رزم آوران با مشارکت شرکت نفت ایرانول در استان مازندران با حضور رستمی مدیر عامل شستا و برگزار شد.

به گزارش اقتصاد و تجارت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرنول، روز پنج شنبه ۹ دی ماه در مراسمی در استان مازندران با حضور رستمی مدیر عامل شستا، اعضای هیات مدیره، جمعی از معاونین و مدیران شستا، بابابایی نماینده مردم شریف ساری و نایب رییس کمیسیون اجتماعی،زارع پور مدیر عامل ایرانول به همراه مدیران این مجموعه، آیین بازگشایی مجدد خط تولید روغن سازی شرکت پگاه رزم آوران با حمایت و مشارکت شرکت نفت ایرانول برگزار شد.
علی رستمی در این مراسم با بیان اینکه تمام تلاش مجموعه شستا این است که در حد توان موانعی که بر سر راه تولید وجود دارد را بردارد و فعالیت‌های تولیدی و صنعتی را تسهیل کند، گفت: همزمان با نهم دی ماه که روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت همه‌جانبه و رفع موانع تولید، امروز این مجموعه با مشارکت و حمایت شرکت نفت ایرانول در استان مازندران پس از ۳ سال وقفه شروع بکار کرد.
مدیرعامل شستا با تاکید بر حفط سیاست کلان شستا در ارزش آفرینی و کسب منافع پایدار برای ذینفعان افزود: ما می‌توانیم با رفع موانع تولید و حمایت از بخش‌های خصوصی، در مسیر توسعه کشور و ایجاد اشتغال پایدار گام‌های موثری برداریم و امروز توانستیم با حمایت و شروع بکار مجدد این خط تولید، قریب به ۲۰۰ فرصت شغلی ایجاد نماییم.
در ادامه این مراسم زارع پور اشکذری مدیر عامل ایرانول گفت: فعالیت این خط تولید از سال ۹۷ تاکنون بدلیل مشکلات و موانع متعدد متوقف شده بود، در سال جاری با پیگیری ها و حمایت های انجام شده توسط شستا و شرکت نفت ایرانول، و رفع موانع موجود از امروز مجددا شروع بکار کرد .
زارع پور در خاتمه خاطر نشان ساخت : امید است در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، با همکاری و تعامل بیشتر بتوانیم گام های موثرتری در جهت پیشبرد اهداف متعالی در حوزه اشتغال و رفع موانع تولید برداریم.