پیام مدیر عامل چادرملو به مناسبت هفته دفاع مقدس
پیام مدیر عامل چادرملو به مناسبت هفته دفاع مقدس
اقتصاد و تجارت : :سی و یکم شهریور یادآور رشادت‌ها و ایثار ماندگار انسان‌های دلیری است که در ۸ سال دفاع مقدس در دفاع از تمامیت ارضی و مقابله با هجوم دشمن به ایران اسلامی، از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

اقتصادوتجارت ؛ هفته دفاع مقس یادآور روزهای حماسه، فداکاری و از جان گذشتگی دلیر مردان غیور و بزرگی است که عزت و سربلندی این سرزمین را به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ارمغان آورد و درتداوم این مسیر پر فراز و نشیب با راهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به تأسی از آموزه های بلند اسلامی و تعالیم اهل بیت (علیهم السلام) و پشتیبانی ملت شجاع و مقاوم ایران زمین با وجود همه توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب، ایران اسلامی همچون کوهی استوار پابرجا و ایستاده است.

هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم برای مرور و بازخوانی مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی‌های مردان و زنان شجاعی است که با اراده‌ای بی‌بدیل علیه تجاوز به کشور، به مقابله برخاستند واز عزت و شرف خود دفاع کردند.

دفاع مقدس، احیا کننده خودباوری مردمی بود که با اعتماد به نفس، تلاش و همت بی بدیل، چرخ های رشد و توسعه و آبادانی ایران اسلامی را درسنگر تولید وصنعت و مراکزعلمی و پژوهشی به گردش درآوردند.

اینجانب با گرامیداشت ۸ سال دوران دفاع مقدس، یاد و خاطره امام راحل و دلاوری های شهیدان و ایثارگران، توفیق همگان را در مسیر پاسداشت از دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

ناصر تقی زاده

مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو