سیره امام علی (ع) یکی از بهترین اصول مدیریت و زندگی است
سیره امام علی (ع) یکی از بهترین اصول مدیریت و زندگی است
اقتصادوتجارت : مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در آیین گرامیداشت دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیرخم، حضرت علی (ع) را یکی از بهترین الگوی‌های عملی برای زندگی انسان‌ها در ابعاد مختلف زندگی و شغلی دانست.

مهندس مهدی حیدری، مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در این مراسم که با حضور کارکنان ستاد این شرکت برگزارشد، ضمن تبریک ایام مبارک عید سعید قربان و غدیر‌خم، به آموزه‌های مدیریتی از بیان امام علی( ع) در نهج البلاغه اشاره کرد و آن را راه‌گشا برای تمام دوران‌ها عنوان نمود.
وی افزود: یکی از ابعاد مهم نهج‌البلاغه تنوع موضوع‌هایی است که در آن وجود دارد. این مجموعه غنی با پاسخ به نیازهای مختلف علمی و عملی انسان، به عنوان مثال برای کسی که می‌خواهد منصبی را به عهده بگیرد، در کلام امام علی (ع) شرط دستیابی به آن‌را دارا بودن صفاتی هم‌چون علم و دانش، حسن تدبیر،
عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در ادامه فاکتورهای مهم مدیریت از منظر امام علی (ع) را شامل مواردی هم‌چون تیزهوشی، آینده‌نگر بودن، بلند همتی، استقامت در برابر مشکلات، قاطعیت در کار، شجاعت، سخاوت، وفاداری، تواضع و فروتنی، تسلط بر خشم، گشاده‌رویی و امانت‌داری برشمرد.
وی، همچنین در ادامه با اشاره به تکالیفی که از طرف شرکت ملی نفت ایران به نفت مرکزی واگذار شده، اشاره کرد و گفت: نفت مرکزی نقش کلیدی در تامین امنیت انرژی کشور دارد، از این رو از همه همکاران خواست در راستای انجام این تکالیف در بخش توسعه و تولید ضمن همدلی، آماده برداشتن گام‌های بلند در جهت انجام پروژه‌ها و ارتقای شرکت نفت مرکزی باشند.
مراسم جشن عید امامت و ولایت، امروز چهارشنبه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ ویژه کارکنان ستاد نفت مناطق مرکزی ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، روسا برگزار گردید.