سرویس‌دهی متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب
سرویس‌دهی متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب
اقتصادوتجارت : مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، احسان حامدمقدم با بیان اینکه به‌منظور افزایش رفاه حال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران که در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزاری می‌شود از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا پایان نمایشگاه خودرو، فاصله حرکت قطارهای مترو به سمت ایستگاه نمایشگاه شهر آفتاب از ۹۰ دقیقه به ۳۰ دقیقه کاهش می‌یابد.
وی با اشاره به اینکه در این روزها ۱۰ قطار بیش از گذشته به سمت ایستگاه نمایشگاه شهر آفتاب اعزام می‌شود تصریح کرد: از ایستگاه شهر آفتاب تا فرودگاه امام خميني (ره) طبق برنامه‌های قبلی سرویس‌دهی خواهیم داشت. همچنین با توجه به هم‌زمانی این نمایشگاه با روزهای پایانی نمایشگاه کتاب مصلی، برنامه روزهای پنجشنبه بهینه‌سازی شده تا برای سرویس‌دهی مشکلی وجود نداشته باشد و در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطار فوق‌العاده نیز وجود دارد.
گفتنی است نمایشگاه خودروی تهران و صنایع وابسته از سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا جمعه ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۱ تا ۱۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.