سرديس بانو حديدچي در بوستان بانوان منطقه ۴
سرديس بانو حديدچي در بوستان بانوان منطقه ۴
شبکه اقتصادوتجارت : معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از برگزاري مراسم يادبود بانوي مبارز انقلابي مرحومه "مرضيه حديد چي" در بوستان بانوان خبر داد.

گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ۴ محمد خادمی با اعلام این خبر افزود : همزمان با فرارسیدن سالگرد درگذشت بانوی مبارز “مرضیه حدیدچی در ۲۷ آبان ۱۳۹۵ و به منظور قدردانی از مجاهدت و فداکاری های این بانوی مبارز و تعيين جايگاه بانوان مبارز انقلابي، ویژه برنامه ای در تاريخ ۲۸ آبان جاری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بوستان بانوان برگزار می شود .
او با بیان اینکه بوستان حدود ۳۵ هکتاری مرحومه مرضیه حدیدچی به عنوان پنجمین بوستان بانوان پایتخت سال گذشته با حضور شهردار تهران افتتاح شد، افزود: این بوستان برای بهره‌مندی افراد کم‌توان و سالمند مناسب‌سازی شده و در طراحی آن به کارگیری محیط های بکر جنگل لویزان با تمرکز بر صیانت از محیط زیست مدنظر قرار گرفته است.
خادمی با اشاره به مراسم بزرگداشت بانو حدیدچی تصریح کرد : مراسم مذكور با حضور جمعی از مدیران شهری و خانواده معظم بانو حديدچي به منظور رونمايي از سرديس اين بانوي بزرگوار و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، بوستان بانوان مرحومه مرضیه حدیدچی در خیابان کوهستان محله قاسم‌آباد ده نارمک قرار داشته و با توجه به شیوع ویروس کرونا ضمن جلوگیری از تجمع افراد از ۸ صبح تا ۱۷ میزبان بانوان خواهد بود.