ساماندهی معتادین متجاهر در شهر تهران
ساماندهی معتادین متجاهر در شهر تهران
اقتصادوتجارت : اولین رویداد شبکه سازی و ایده پردازی طرح تحول ساماندهی معتادین متجاهر در شهر تهران پس از برگزاری نشست صمیمانه و کارشناسی بیش از ۴۰ گروه فعال در حوزه آسیب های اجتماعی توسط سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و با مشارکت قرارگاه مردمی تحول اجتماعی، اندیشکده شرح و حضور جمعی فعالین این مراکز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی احمد احمدی صدر مدیرعامل این سازمان با بیان این خبر افزود: این نشست برای اولین بار در سطح کلانشهر تهران در راستای ایجاد شبکه های منسجم و مرتبط با حضور مدیران مراکز، روانشناسان ، پزشکان، بهیاران، مددکاران و پرستاران فعال در این مراکز و پرسنل بهبود یافته و فعالین مردمی با هدف بهره مندی و اشتراک گذاری از تجارب ایده ها و بیان و بررسی مشکلات برگزار می‌شود.
وی ایده پردازی ، شبکه سازی، شناخت و معرفی مدل های موفق، گفتمان سازی تحول ، تجربه نگاری مردم سازی تحول شناخت و ترسیم وضعیت مطلوب و جذب خیرین و فعالین مردمی را از جمله سرفصل های مورد بررسی در این همایش برشمرد.
مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی تشکیل شبکه‌های منسجم و مرتبط بین فعالین این مراکز را مهم‌ترین برنامه این نشست عنوان کرد و افزود؛ در این همایش تمام افرادی که به هر نحوی در این مراکز زحمت می کشند ضمن تعامل بیشتر به بیان تجارب و ایده های خود در خصوص معتادین متجاهر می پردازند. همچنین در راستای اداره بهتر مراکز و مرتفع شدن معضلات قدم های مفیدی برداشته می شود.
به گزارش سازمان رفاه خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران این نشست بیستم بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل سالن اجتماعات فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.