×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ مهر - ۱۳۹۹  
true
true
ساخت المان های جدید از مواد دور ریختنی در منطقه ۱۳

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، صالح زاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست گفت: یکی از فعالیتهای جدید و کارآمد در عرصه فضای سبز، ایجاد زیبایی بصری در سطح بوستان ها و معابر با استفاده از خلاقیت و نوآوری وهمچنین مواد بازیافتی و ارزان قیمت است.
وی افزود به ابتکارعوامل اجرایی فضای سبز ناحیه ۳ و با کاربرد مواد دور ریختنی همچون لاستیک و انواع پیچ، المان های زیبایی مانند انواع گلجای ساخته شده است که با رنگ آمیزی های متنوع جلوه ویژه ای به فضای سبز داده است.

به گفته معاون شهردار منطقه ۱۳ این المان های بازیافتی در بوستان پیروزی، میدان امامت و دیوار انبار موتوری منطقه به اجرا در آمده اند.

وی به برگزاری کارگاه آموزشی” ساخت سازه های خلاقانه و نو با استفاده از سر شاخه های هرس شده ” با همکاری اداره بانوان منطقه در محل مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو اشاره کرد و افزود: این کارگاه ویژه شاغلین در مجموعه های شهربانو و بوستان های بانوان مناطق ۲۲ گانه بوده که با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد.

صالح زاده با بیان اینکه معاونت خدمات شهری و محیط زیست آمادگی خود را برای همکاری در برگزاری این کارگاه آموزشی در سایر مناطق اعلام می کند خاطر نشان کرد: آموزش دیدگان این کارگاه سفیر آموزش این هنر در مناطق خود خواهند بود .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true