اقتصادوتجارت : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ تحرک ایستگاه های ورزشی مدارس با هدف ارتقای سلامت جسمی و روانی کودکان و نوجوانان، با حضور شهردار منطقه 2 نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، مهدی صالحی، شهردار منطقه در مراسم نواختن زنگ تحرک در مدارس گفت: توسعه ورزش ، یک ضرورت و عامل مهم در ارتقای شاخص‌های اجتماعی همچون نشاط و شادابی فردی و اجتماعی، افزایش امید به زندگی و سلامت افراد در جامعه است.
وی با اشاره به رویکرد مدیریت شهری در ارتقای نشاط و سلامت شهروندان با تقویت برنامه های ورزشی گفت : به منظور ترویج فرهنگ ورزش و تشویق دانش آموزان به انجام حرکات ورزشی ، همزمان با آغاز سال تحصیلی و نواخته شدن زنگ تحرک ،فعالیت ایستگاه های ورزشی مدارس فعال شد.
صالحی با بیان اینکه ایستگاه های تندرستی مدارس زیر نظر مربیان مجرب ورزش صبحگاهی قبل از حضور دانش آموزان به کلاس های درس فعالیت می کنند ،افزود: : با هدف ترویج مشارکت دانش آموزان در ورزش های عمومی،همزمان با برنامه های تفریحی و فرهنگی، مسابقات ورزشی نیز برای مدارس پیش بینی شده است
شهردار منطقه۲ در ادامه به اجرای مسابقه و برنامه ورزشی متنوع ویژه اقشار و گروه های سنی در سال جاری اشاره کرد وگفت: بدین منظور ایستگاه های ورزش شهروندی ویژه بانوان و آقایان در منطقه فعال و در دو شیفت صبح و عصر پذیرای شهروندان علاقمند به ورزش هستند.