رکوردداری فولاد خوزستان در کسب عنوان مرد سال فولاد ایران؛ یک تندیس و چند پیام
رکوردداری فولاد خوزستان در کسب عنوان مرد سال فولاد ایران؛ یک تندیس و چند پیام
اقتصادوتجارت : انتخاب معاون بهره برداری شرکت فولاد خوزستان بعنوان مرد سال فولاد ایران در بیــست و پنجمین همــایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور که با عنوان سمپوزیوم فولاد ۴۰۲ و با حضور غول های فولادی کشور در جزیره کیش برگزار شد، ضمن آنکه نشان دهنده استفاده از نیروهای شایسته و متخصص در راس هرم مدیریتی این شرکت بزرگ فولادی است، از تحولات مثبت و رو به جلو در این شرکت در مقایسه با رقبای بزرگ فولادی در کشور خبر می دهد.

این سمپوزیوم که مهمترین و بزرگترین رویداد تجمع گروه های فولادی کشور است، با موضوع «مراحل عبور از تکنولوژی های موجود به فناوری‌های فولاد سبز در کشور» برگزار شد و یکی از معاونان فولاد خوزستان برای دومین بار توانست در این سمپوزیوم تندیس مرد سال را از آنِ خود کند.

این موفقیت مهم که پیش از این در سال ۱۴۰۰ توسط مدیرعامل این شرکت- امین ابراهیمی- حاصل شده بود، در واقع نشان دهنده ی جلب توجه مدیران و متخصصان و پژوهشگران حوزه صنعت کشور به فعالیت های تحول آفرین فولاد خوزستان در مقایسه با دیگر شرکت های بزرگ صنعت فولاد در کشور است.

راهبری شرکت در جهت تحقق تولید و صنعت سبز، دستیابی به اهداف بی نظیر در حوزه تولید و توسعه، بهینه سازی فعالیت ها و استفاده از دانش و فناوری روز در صنعت فولاد و همزمان بومی سازی قطعات استراتژیک و تکنولوژی های پیشرفته باعث شده است که در مجامع علمی و تخصصی، فولاد خوزستان یک سر و گردن از دیگر صنایع بالاتر بایستد و رکورددار موفقیت در سمپوزیوم بزرگ این صنعت بشود.

فعالیت های این شرکت در جبهه های مختلف کاری نشان می دهد که مدیران این مجموعه، تلاش می کنند با ترکیبی از فعالیتهای تولیدی، توسعه ای، زیست محیطی و اجتماعی بعنوان شرکتی پیشرو و سرآمد، در بالای جدول رنکینگ بزرگان فولاد کشور جایگاهی شایسته و تاثیرگذار کسب کنند.

بی تردید اتخاذ استراتژی های جدید و رویکردهایی متفاوت با گذشته، ثمرات فراوان دیگری نیز داشته و خواهد داشت که در آینده نزدیک همگی مجدداً از حلاوت آن بهره مند خواهیم شد.