رونمایی ۳ محصول تازه و۷۵۳ هزار کیلوگرم صادرات در پگاه گیلان
رونمایی ۳ محصول تازه و۷۵۳ هزار کیلوگرم صادرات در پگاه گیلان
شبکه اقتصادوتجارت : ۳ محصول در گروه کره، پنیر و نوشیدنی گازدار، در پگاه گیلان رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، دومین نشست شورای ارتباطات پگاه در استان گیلان با حضور اصحاب رسانه با پیام عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران (پگاه) تشکیل شد.
در این پیام بر اهمیت نقش رسانه در توسعه سلامتی تاکید و جایگاه صنایع شیر ایران در حوزه شیر مدارس تاکید شد.
?موسی اسماعیل زاده مدیر عامل پگاه گیلان هم در این نشست با اعلام خبر رونمایی از محصولات جدید گفت: جهت رفع مشکلات بازار در تامین کره، کره لاکتیکی این شرکت تا یک ماه آینده تولید و به بازار عرضه می‌شود.
?او در نشست خبری با رسانه‌های محلی استان، در خصوص توسعه صادرات نیز تصریح کرد: در شش ماهه اول سال جاری ۷۵۳ هزار کیلوگرم محصول به ارزش ۱۱۷ میلیارد ریال، سهم صادرات پگاه گیلان به کشورهای همسایه بوده است و صادرات به حوزه اوراسیا نیز در دستور کار قرار دارد.
?اسماعیل زاده، حمایت از دامدار را از اولویت های پگاه گیلان برشمرد و تاکید کرد: پرداخت مطالبات دامداران از شرکت همواره به موقع انجام می شود.
?روزبه کوشکی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری پگاه گیلان نیز تاسیس فاز پرورش دام شیری با هزار راس دام را از برنامه های پیش روی شرکت برشمرد و تصریح کرد: تاکنون ۳۰ درصد از این پروژه اجرایی شده است و با اتمام آن روزانه ۴۰ تن شیرخام وارد چرخه تولید می شود.
?او افزود: تولید ۹۰۰ تن گوشت، یک سوم ذرت علوفه ای و یک پنجم کاه و کلش نیز از دستاوردهای شرکت کشت و صنعت پگاه است.
?احمد حسین غلامی مدیرعامل شرکت بازار گستر پگاه منطقه یک، تامین مایحتاج غذایی به ویژه در شرایط بحران کرونا را اصلی ترین رسالت شرکت توزیع پگاه برشمرد.
?او افزود: روزانه ۵۰۰ تن محصول در استان گیلان و استان های همجوار اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی و زنجان توزیع شده است.
?گفتنی است، صبح امروز، با حضور رسانه های محلی استان گیلان، دومین نشست شورای ارتباطات پگاه، در پگاه گیلان برگزار شد.