رونمایی از پرتال جدید شهرداری منطقه ١٩
رونمایی از پرتال جدید شهرداری منطقه ١٩
اقتصادوتجارت: شهردار منطقه 19 گفت: پرتال جدید شهرداری منطقه ١٩ با هدف ارتقاء و برقراری ارتباط بهتر با کاربران همزمان با گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی چهارشنبه 27 اردیبهشت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی ضمن رونمایی از پرتال جدید، در خصوص قابلیت‌های آن گفت: پرتال شهرداری منطقه پس از چند سال به روزرسانی شده است اما با این تفاوت که در پرتال جدید، شهروندان و پاسخ به نیازهای آنها مبنای طراحی و ارائه خدمات قرار گرفته است.
فرهادی پرتال منطقه را به عنوان ویترینی برای نمایش و ارائه خدمات و فعالیت‌های مختلف شهرداری دانست و ادامه داد: بررسی و بروز رسانی پرتال از اولویت‌های اجرایی حوزه برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه بوده و در حال حاضر نیز با قابلیت مسیر یابی برای شهروندان و نیز محتوای جامع‌تر در اختیار کاربران قرار گرفته است.
او ادامه داد: در پرتال جدید علاوه بر ارائه اطلاعاتی درخصوص منطقه، خدمات اینترنتی در حوزه شهرسازی و پرداخت عوارض ایجاد و صفحاتی نیز ویژه اخبار و خدمات نواحی و محلات طراحی شده است.
شهردار منطقه با اشاره به مناسب سازی پرتال برای موتورهای جست و جو افزود: در پرتال جدید کاربران می‌توانند با سرعت و سهولت بیشتری به اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.
علاوه بر این دسترسی به آرشیو اخبار و لینک‌های ویژه برخی نهادهای مرتبط با شهرداری، معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه، بولتن اخبار و نیز گزارش تصویری و اخبار چند رسانه‌ای از دیگر خدمات کاربردی در پرتال جدید شهرداری این منطقه است.
شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی region19.tehran.ir از خدمات و امکانات پرتال جدید شهرداری منطقه ١٩ بهره مند شوند.