روند مدیریتی منطقه۵، قابل قبول است و این روند ادامه پیدا می‌کند
روند مدیریتی منطقه۵، قابل قبول است و این روند ادامه پیدا می‌کند
شبکه اقتصادوتجارت : مشاور عالی و مدیر کل حوزه دفتر شهردار تهران در مراسم معارفه شهردار منطقه۵ گفت: روند مدیریتی منطقه۵ روند قابل قبول و بی‌حاشیه‌ای بوده است و این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، مصطفی کاظمی اظهار داشت: امیدوارم به هر میزان که تقدیر است ما در مسند مدیریتی قرار بگیریم، دو چیز را از دست ندهیم، اول رضایتمندی همکاران و اعتماد به بدنه شهرداری و دوم رضایتمندی مردم که رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت.
کاظمی تصریح کرد: منطقه ۱۷ جزو مناطقی است که دارای حساسیت‌ها و ویژگی‌های خاصی از لحاظ بافت اجتماعی است و آقای کلهری اقدامات موثری در آن انجام داده‌ است.
امیدواریم همین روند را در منطقه۵ نیز ادامه دهد.
مشاور عالی و مدیر کل دفتر شهردار تهران در بخش دیگری از سخنانش گفت: مهندس حیدری یکی از بهترین دوستان من، انسانی سلیم النفس، مردم دار، پاک دست و بسیار متواضع است و اقدامات قابل قبولی انجام داده است.
*منطقه۵ منطقه‌ای وسیع با مشکلات خاص
سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز در این جلسه گفت: منطقه۵، منطقه وسیعی است و مشکلات و معضلات خاص خود را دارد. اتفاق ها و حوادثی وجود دارد که فعالیت های روزمره را سخت می‌کند اکنون کرونا و مباحث اقتصادی هم به آن اضافه شده است.
مصطفی سلیمی اظهار داشت: بدنه شهرداری بدنه پویا، فعال و به هم پیوسته‌ای است، منطقه۵، منطقه پهناوری است و فضا و پتانسیل انسانی و محیطی برای رشد و توسعه دارد. انشاالله این فضا و امکان انسانی و محیطی تحت مدیریت همکار خوبم آقای مهندس کلهری فرصتی برای خدمت رسانی بیشتر باشد.
او افزود: از منظر یک تماشاگر و ناظر، مسئولیت، عظمت و شکوه دارد اما از منظر کسی که این مسئولیت را عهده دار است، باید برای حوادث، اتفاقات و مسائل مالی آمادگی داشته باشد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ادامه داد: آقای مهندس کلهری هم از مدیران خوشنام و خوش سابقه شهرداری هستند. انشاالله با توان، تجربه و سابقه ای که از او سراغ داریم در مسئولیت جدید نیز موفق و سربلند باشد.
سلیمی گفت: آقای مهندس حیدری نیز در این مدت کارهای طاقت فرسایی را انجام دادند. به او خداقوت می‌گویم و برایش آرزوی طول عمر دارم.
*منش حیدری زبانزد است
محمود کلهری شهردار منطقه۵ نیز در این جلسه اظهار داشت: از آقای حیدری تشکر می‌کنم از ایشان خیلی مطالب آموختم، روحیات و منش آقای حیدری زبانزد است.
او گفت: امیدوارم شرمنده مردم خوب منطقه۵ و شرمنده خداوند نباشم. نقش مدیران و همکاران در منطقه۵، تعیین کننده و اثر گذار خواهد بود.
*قدردانی از همکاران شهرداری منطقه۵
در این مراسم فریدون حیدری نیز گفت: از اینکه فرصت خدمت به مردم داشتم از پروردگار سپاسگذارم. از همکارانم در منطقه ۵ تشکر می‌کنم. امیدوارم مجموعه شهرداری منطقه۵، با آقای کلهری همدلانه همکاری کنند.