روابط عمومی ها پیشتاز عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی
روابط عمومی ها پیشتاز عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی
اقتصادوتجارت : مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت:روابط عمومی ها در واقع به عنوان چشم بینای دستگاه ها و مجموعه ها همواره پیشتاز در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، اکبر قنبر پور با اشاره به اینکه روابط عمومی ها نقش زیادی در جهت رشد و حرکت رو به جلوی تمام مجموعه ها دارند تصریح کرد: در عصر ارتباطات و اطلاع رسانی روابط عمومی ها در جهت اجرای دقیق رسالت خود مبنی بر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می دارند.

🔺وی اضافه کرد: در واقع نقش روابط عمومی ها به عنوان یکی از مهم ترین ارکان امید آفرینی به خصوص در سال هایی که کشورمان با شدیدترین هجمه های دشمنان این مرز و بوم در قالب جنگ روانی و رسانه ای مواجه شده غیر قابل انکار است.

🔺قنبرپور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی دیگر از عرصه های فعالیت روابط عمومی ها، انتقال نارسایی و مشکلات نامشهود به سیستم ها است تاکید کرد: این در حالی است که بی شک موفقیت مجموعه ها در فعالیت هر چه بهتر روابط عمومی ها به عنوان مهم ترین ارکان اصلی در عرصه شفافیت و اطلاع رسانی است.

🔺در بخش پایانی پیام مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام آورده شده است: ضمن تبریک فرا رسیدن این روز از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات تقدیر و تشکر کرده و از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی این عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی را مسألت دارم.