رشد ١٤٣ درصدی حمایت بانک صادرات ایران از کسب و کارهای روستایی
رشد ١٤٣ درصدی حمایت بانک صادرات ایران از کسب و کارهای روستایی
اقتصادوتجارت : تسهیلات حمایتی ٤١٨ میلیارد ریالی بانک صادرات ایران برای توسعه کسب و کارها و انشعابات روستایی در ٩ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ١٤٣ درصد رشد ثبت کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک علاوه بر حمایت از احداث و بهینه‌سازی مسکن و حمام روستایی در کشور، طی ٩ ماهه اول ١٤٠٠ برای توسعه کسب و کار و توسعه خطوط آب و فاضلاب و همچنین افزایش گازرسانی به روستاهای کشور، بیش از ٢٩٠٠ فقره وام به ارزش بیش از ٤١٨ میلیارد ریال پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ١٤٣ درصد رشد ثبت کرده است.

این بانک همچنین در این مدت بالغ بر ١٧ هزار وام حمایتی به ارزش هفت هزار و ٣٩٠ میلیارد ریال برای احداث و بهینه‌سازی مسکن روستایی پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٤٨ درصد افزایش داشت.

بانک صادرات ایران طی ٩ ماهه اول سال جاری بالغ بر ١٥٨ هزار فقره تسهیلات حمایتی قرض‌الحسنه بالغ بر ٤١ هزار میلیار ریال در بخش‌های مختلف معیشتی، اشتغالزایی و ازدواج، ودیعه مسکن، زندانیان نیازمند، اقشار ویژه و غیره پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٥٧ درصد افزایش ثبت کرده است.