راه اندازی باشگاه ورزشی مجازی منطقه ۴ در هفته تربیت بدنی
راه اندازی باشگاه ورزشی مجازی منطقه ۴ در هفته تربیت بدنی
شبکه اقتصادوتجارت : مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه 4 تهران از برگزاري برنامه هاي متنوع ورزشي مجازي به مناسبت هفته تربیت بدنی در این منطقه خبر داد.

گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ۴ تهران ، “نادر گودرزی” با بیان اینکه در دوران شيوع كرونا فعاليت هاي فيزيكي خانواده ها کاسته شده است افزود: شهرداري به عنوان يك نهاد اجتماعي از وظايف اصلي خود مي داند كه به سلامت شهروندان در اين دوره كمك كند از این رو به مناسبت هفته تربیت بدنی فعالیت های مجازی ورزشی برای شهروندان این منطقه در نظر گرفته شد.
او در ادامه به فعاليت هاي آموزش مجازي ورزشي كه خانواده ها بتوانند با خيال آسوده در خانه آنها را انجام دهند اشاره كرد و گفت : از جمله اين فعاليت ها تهيه و انتشار آموزش باشگاه مجازي در رشته هاي متنوع ورزشي، انتشار كليپ هاي پارالمپياد ورزشي و كليپ هاي ورزش در خانه در شبکه های اجتماعی منطقه ۴ در حال انجام است .
مدیر تربیت بدنی منطقه ۴ به لغو همایش رالی شهروندی اشاره کرد و گفت: در این هفته مقرر بود چهاردهمين همايش رالي شهروندي در منطقه ۴ برگزار شود که با توجه به موج سوم شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی شهروندان این مسابقه لغو شد.
گودرزی در پایان از اعزام نفرات ورزشي به چالش پله نوردي و پرتاب دارت خبر داد و گفت: همچنین در این هفته چالش پله نوردی و پرتاب دارت بین شهروندان در کنار انجام تست هاي سلامت سنجي و تست تب برگزار و از مربيان و پيشكسوتان ورزشي منطقه تقدیر شد .