دیوارنگاره های مشق دلدادگی توسط دانش آموزان نقش می بندد
دیوارنگاره های مشق دلدادگی توسط دانش آموزان نقش می بندد
اقتصادوتجارت : معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ از برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی همزمان با دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، کاظم داودی ،معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت: به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، برنامه های اجتماعی و فرهنگی متنوع با عنوان ” مرد میدان ” پیش بینی و اجرا می شود.
وی افزود: این برنامه ها با هدف تبیین شخصیت و شیوه زندگی شهید سپهبد سلیمانی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و با استفاده از ظرفیت ها و نهادها،مساجد ،پایگاه های بسیج و سازمان های مردم نهاد اجرا می شود.
داودی به اجرای دیوارنگاره های مشق دلدادگی در مدارس اشاره کرد و گفت: این دیوارنگاره ها با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، معرفی شهید سلیمانی به عنوان اسوه ایثار، اخلاص و عمل و ادای دین در مقابل آن شهید والامقام با مشارکت آموزش و پرورش در دو مدرسه توسط دانش آموزان نقش می بندد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ برپایی ایستگاه فرهنگی “کودکان مکتب عشق” را از دیگر برنامه ها برشمرد و گفت: برنامه های فرهنگی و هنری د در مساجد، پایگاه های بسیج، اجرای تئاتر خیابانی، برپایی موکب و ایستگاه صلواتی و برگزاری نمایشگاه عکس با مضامین شخصیت والای سردار سلیمانی و مسابقه کتابخوانی در شبکه های اجتماعی در محلات اجرا می شود.