دیدار نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با شهروندان منطقه ۷
دیدار نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با شهروندان منطقه ۷
اقتصادوتجارت : عضو کمیسیون و عمران و ترافیک شورای ششم شهر تهران به همراه شهردار منطقه 7 و جمعی از مدیران شهری با شهروندان منطقه 7 در مسجد الجواد (ع) دیدار و درخواست های و دغدغه های آن ها را در حوزه های مختلف مدیریت شهری بررسی کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۷، حجت الاسلام و المسلمین محمد آقامیری در این جلسه با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم رسیدگی به درخواست های شهروندان و مطالبات آنها از شهرداری است، خاطرنشان کرد: نشاط و شکوفایی در شهر تهران، فقط از طریق تعامل دوطرفه بین شهروندان و مدیریت شهری امکان پذیر است. لذا بایستی این دیدارها به صورت مستمر ادامه یابد تا مسائل مرتبط با حوزه های مختلف شهری از طریق شهروندان پیگیری شود.
در این دیدار شهروندان مشکلات و مسائل محله خود را با مدیران شهری در میان گذاشتند و در ادامه سمیه حاجوی شهردار منطقه ۷ ضمن گزارشی از اقدامات شاخص منطقه در سال ۱۴۰۰ از جمله راه اندازی پارک ترافیک در بوستان آزادگان، احداث و بهره برداری بوستان نراقی، احداث مخزن آب ۲ هزار متر مکعبی جهت جمع آوری آب سطحی، هوشمندسازی چاه های آب سطح منطقه و مناسب سازی سرای محلات و بوستان های سطح منطقه جهت استفاده افراد دارای معلولیت در راستای رفاه شهروندان مطرح کرد.
حاجوی با اشاره پیشگامی شهرداری منطقه ۷ در واکسیناسیون سیار بیان کرد، به عنوان اولین منطقه افتخار داشتیم در خدمت خانواده شهدا و افراد دارای معلولیت و سالمندان در منزل شان جهت تزریق واکسن باشیم.
گفتنی است: این دیدار با هدف ارتباط بی واسطه مسئولین با شهروندان و رفع مشکلات آنان با حضور حجت الاسلام محمد آقامیری عضو و نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران و دکتر حاجوی شهردار منطقه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار و نمازگزاران و شهروندان به طور مستقیم به گفتگو با مدیران شهری پرداختند.