اقتصادوتجارت : دیدار مردمی شهردار منطقه ۲۰ با هدف پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های شهروندان در مسجد جامع المهدی(عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ با همراهی معاونان و مدیران ارشد این منطقه ضمن حضور در مسجد جامع المهدی(عج) در محله دولت آباد و اقامه نماز ظهر و عصر با جمعی از نمازگزاران و شهروندان دیدار و به درخواست های آنان رسیدگی کرد .

🔺ناظم رضوی ضمن استماع درخواست های اهالی با تاکید بر اهمیت رفع مشکلات و نیازمندی محلات، گفت: حضور و بازدید های میدانی مهمترین راهکار برای شناسایی نیازهای مردمی و جلب مشارکت مردمی است که در همین راستا دیدارهای مردمی مدیران با مردم در دستور کار قرار دارد.

🔺او اظهار داشت: مشکلات و درخواست های مردم شریف این منطقه از سوی معاونان و مدیران احصاء و در بازه زمانی کوتاه مسائل و کمبودهای خدماتی را رفع خواهیم کرد.
در پایان این دیدار شهردار منطقه با همراهی امام جماعت مسجد از بخش های مختلف و فعالیت های این مسجد بازدید کرد.

🔺این گزارش حاکی است در راستای رسیدگی به مساجد، عملیات بهسازی و پاکسازی پیرامون این مسجد شامل نظافت فضای سبز، علفزنی، هرس فرم ترون، کندوکوب، حذف تنه جوش و پاجوش، خشکه زنی درختان، نظافت و شستشوی معبر، شستشو و گندزدائی مخازن و حمل و جمع آوری ضایعات انجام شد.