دیدار صمیمی مدیرعامل بانک دی با جمعی از فرزندان شاهد
دیدار صمیمی مدیرعامل بانک دی با جمعی از فرزندان شاهد
شبکه اقتصادوتجارت :دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در دیداری صمیمی با جمعی از فرزندان شاهد بر عزم جدی هیئت مدیره برای کسب رضایت حداکثری ذینفعان به ویژه خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری تاکید کرد.

 گزارش  روابط عمومی بانک دی، کریمی در این دیدار که همزمان با میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) وامام جعفر صادق (ع) انجام شد، ضمن تشریح دستاوردها و برنامه های پیش روی بانک، خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری را از ماموریت های اصلی بانک دی برشمرد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به اینکه تصمیمات هیئت مدیره بانک در راستای تامین منافع سهامداران و خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، افزود: سهام خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر با همراهی بانک و مساعدت‌های رییس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران و اقدامات صورت گرفته طی یک فرآیند قانونی آزادسازی شد و تلاش مدیریت بانک معطوف به حمایت از منافع سهامداران و به ویژه این قشر عزیز است.
وی همچنین درباره موضوع افزایش سرمایه بانک گفت: اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه بانک در سامانه کدال منتشر شده است و بلافاصله پس از موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی، مقدمات برگزاری مجمع افزایش سرمایه فراهم خواهد شد.
کریمی، کاهش زیان انباشته، رشد سپرده ها در کنار اصلاح ترکیب آنها، کاهش مطالبات معوق، تعیین تکلیف املاک مازاد، اصلاح ترکیب پرتفوی سپرده ها، افزایش میزان تسهیلات پرداختی، تسویه اضافه برداشت از بانک مرکزی، افزایش کفایت سرمایه، کاهش قیمت تمام شده پول و جذب منابع ارزان قیمت در کنار افزایش درآمدهای کارمزدی حاصل از توسعه بانکداری الکترونیک و فروش اموال و املاک مازاد را تنها بخشی از دستاوردهای بانک طی ۹ ماه گذشته برشمرد و ابراز امیدواری کرد این روند با حمایت سهامداران و تلاش مضاعف کارکنان بانک با شتاب بیشتری تداوم یابد.
مدیرعامل بانک دی با بیان این که خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی برای خانواده بانک دی است، راه اندازی میز خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور را در کنار ارائه سایر خدمات متنوع در راستای تلاش برای توسعه این خدمات برشمرد و گفت: امیدواریم با ادامه روند موجود، سرعت خدمت رسانی به این قشر عزیز افزایش یابد.
گفتنی است در این نشست، مظفر جهانی و جعفر رحیمی خواه فرزندان شهدای والامقام، ضمن بیان دغدغه ها، نقطه نظرات خود را در حوزه های مختلف مطرح کردند