دکتر احمدی صدر: سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی در ۳۴ مرکز پویاشهر، میزبان کودکان کار دختر شد
دکتر احمدی صدر: سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی در ۳۴ مرکز پویاشهر، میزبان کودکان کار دختر شد
اقتصادوتجارت : ویژه برنامه گرامیداشت روز دختر برای کودکان کار و خیابان دختر کلانشهر تهران در ۳۴ مرکز پویا شهر برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، دکتر احمد احمدی صدر در این باره گفت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر، ویژه برنامه ای در ۳۴ مرکز پویا شهر این سازمان ویژه دختران در حال تحصیل به اجرا درآمد.

🔻به گفته وی، شهرداری تهران همزمان با دهه کرامت در سال جاری تلاش کرده با اجرای ده ها برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه کودکان کار و خیابان، در مسیر فرهنگ سازی و باز آموزی مفاهیم اجتماعی و فرهنگی گام های اثرگذاری بردارد.

🔻 دکتر احمدی صدر عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی، با آغاز ایام دهه کرامت جشن های گوناگونی در ۳۴ مرکز ویژه کودکان کار و خیابان نیز به اجرا در آمد که تماشای فیلم های سرگرم کننده و آموزشی در سینماها و برگزاری اردو از جمله برنامه های فرهنگی و اجتماعی مراکز پویاشهر در این روزها بوده است. ضمن آنکه قرار است کودکان ایران در برخی مسابقات با موضوعات گوناگون نیز به رقابت با یکدیگر بپردازند.