دوره آموزشی توسعه شایستگی های حرفه ای مدیران هلدینگ صدر تامین
دوره آموزشی توسعه شایستگی های حرفه ای مدیران هلدینگ صدر تامین
اقتصادوتجارت : دوره آموزشی توسعه شایستگی های حرفه ای مدیران هلدینگ صدر تامین با توجه به اهمیت ارزیابی و ارتقاء شایستگی های حرفه ای مدیران ارشد ۱۲ و ۱۳ آبان ماه در ذوب آهن اصفهان برگزار شد .

اقتصادو تجارت ؛ این دوره آموزشی در تداوم برنامه های آموزشی هلدینگ صدر تامین و در راستای اجرای مدل های مختلف تعالی سازمانی توسط مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب آهن اصفهان در محل سالن جلسات مدیرعامل این شرکت با حضور ۳۰ نفر از معاونین و مدیران  شرکت های ذوب آهن اصفهان و فرآورده های نسوز ایران برگزار شد.
 در این دوره آموزشی دو روزه که با بازدید حاضران از خط تولید ذوب آهن اصفهان همراه بود، ابراهیم شیخ به تشریح مدل های توسعه و پیشرفت شرکت ها و مدیران آن ها با رویکرد توسعه شایستگی های حرفه ای مدیران پرداخت و با مشارکت و ارائه نظرات حاضران که به صورت آموزش کارگاهی اجرا شد به ارزیابی سوابق و نتایج پیاده سازی ارزیابی ها و مدل های مدیریتی در شرکت های صدر تامین و از جمله ذوب آهن اصفهان و شرکت فراورده های نسوز ایران پرداخت.
مدرس این دوره آموزشی به اهمیت منابع و سرمایه های انسانی در مسیر  بلوغ سازمانی مبتنی بر اساس مدل (پی سی ام)، مفهوم، الگو و معماری مدل شایستگی، برترین مدل های شایستگی های سازمانی و شایستگی های مدیران در جهان، کاربردهای کانون ارزیابی و نتایج آن، روش های رسمی و غیر رسمی آموزش و یادگیری، نقش فن آوری در توسعه منابع انسانی، تشریح مدل توسعه فردی در شرکت ناسا، توانمندی و تحلیل فرایندهای منابع انسانی، رهبری سازمانی و تعریف و اولویت بندی پروژه های بهبود پرداخت و تجربیات خود از سال ها حضور در سازمان ها و تدریس فرایندهای منابع انسانی  در کشور را  مطرح کرد.
احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان در این جلسه به تشریح  تاریخچه وآخرین شرایط تولید و مسایل منابع انسانی این شرکت پرداخت و اظهار امیدواری نمود که دوره آموزشی مذکور با نتایج مناسب و تداوم لازم برای  مدیران حاضر و سایر مدیران همراه باشد.
شایان ذکر است ابراهیم شیخ دارای مدرک دکترای مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبائی تهران است. وی سال ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های مدیریت و مهندسی صنایع در دانشگاه‌های صنعتی شریف، دانشگاه تهران، صنعتی خواجه نصیر و دانشگاه آزاد اسلامی تدریس کرده و در حوزه منابع انسانی و مقوله های مختلف از جمله الگوهای مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، مدیریت منابع انسانی، حاکمیت شرکتی و نقش و مسئولیت اعضای هیأت مدیره، ارتباطات در مدیریت و سازمان، وظایف و نقش ارزیابان در کانون‌های ارزیابی، دارای تألیفات متعدد است.