دوتیم بزرگ ایران فاقد مدیر هستند
دوتیم بزرگ ایران فاقد مدیر هستند
شبکه اقتصادوتجارت : چرا باید استقلال و پرسپولیس که بزرگ‌ترین باشگاه‌های ایران و حتی آسیا هستند فاقد مدیر باشند و هواداران این تیم از شرایط تیم شان رضایت نداشته باشند. این نارضایتی هواداران از شرایط سرخابی‌ها به اوج خودش رسیده است و وزارت ورزش باید پاسخگوی چهار سال مدیریتش بر این دو تیم باشد.
اقبالی تاکید کرد: در حساس‌ترین مقطع زمانی فوتبال یعنی پیش فصل هستیم و اینکه استقلال یک ماه است بدون مدیرعامل و توسط سرپرست مدیرعاملی اداره می‌شود و پرسپولیس همین سرپرست مدیرعاملی را هم ندارد و به تازگی مدیرعاملش مشخص شده، اتفاق خوبی در فوتبال ایران نیست.
مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: پرسپولیس به فینال آسیا رسید و بعد از آن از هم پاشید و حاشیه‌های زیادی برای آن تولید شد. استقلال هم که چند سال است دستش از موفقیت کوتاه است و شرایط دو تیم به قدری نگران کننده است که باعث رنجش خاطر هوادارانش شده است.
من به دیگر تیم‌ها، دیگر رشته‌ها و تیم‌های ملی از فوتبال گرفته تا همه رشته‌های دیگر کار ندارم اما واقعاً شرایط استقلال و پرسپولیس خوب نیست. پنجره نقل و انتقالاتی شان بسته است، مدیر ندارند و زیر بار بدهی در حال غرق شدن هستند.
کارشناس فوتبال ادامه داد: گرچه شرایط اقتصادی کشور هم سخت و نگران کننده است، اما فوتبال که خودش می‌تواند درآمدزا باشد نباید این‌طور با مشکلات اقتصادی مواجه باشد. اگر با استقلال و پرسپولیس خوب برخورد شود و مدیرانی کاربلد با اختیار تام در این دو باشگاه باشند، هر یک از آنها می‌توانند چند برابر هزینه‌های سالانه شان درآمدزایی کنند و دست شان مقابل هیچ اداره، نهاد، ارگان و وزارت خانه‌ای دراز نمی‌شود