دسترسی رایگان دانش آموزان و کادر آموزشی کیش به ۳ هزار محتوای آموزشی
دسترسی رایگان دانش آموزان و کادر آموزشی کیش به ۳ هزار محتوای آموزشی
شبکه اقتصادوتجارت : ایجاد تحول آموزشی و دسترسی دانش آموزان به محتواهای پیشرفته آموزشی در فضای مجازی ازمهم ترین اهداف ایجاد خانه ریاضی کیش است.

وی افزود: یکی از مفاد مهم این موافقتنامه اهدا کارت عضویت ویژه به ده هزار دانش آموز و دبیران مشغول به خدمت در جزیره کیش است تا بتوانند در مدت یک سال از ۲ تا ۳ هزار محتوای آموزشی که به صورت مجازی در اختیارشان قرارمی گیرد، رایگان استفاده کنند.

به گفته حیدری راد، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، پس از بررسی مجوز های لازم و با هدف ایجاد تحول آموزشی از طریق روش های نوین آموزشی ایجاد خانه ریاضی درجزیره کیش را در دستورکار قرار داد.

سرپرست ادراه آموزش و پرورش کیش اظهار داشت : امضا این تفاهم نامه و راه اندازی خانه ریاضی موجب توسعه فرهنگ خلاقیت و نوآوری دانش آموزان کیش،همچنین تقویت فضای کسب و کار در این منطقه خواهد شد.

لازم به ذکراست از آنجا که ریاضیات ابزار قدرتمندی برای پرورش خلاقیت و رشد فکری افراد است، خانه ریاضی تهران با هدف تقویت بنیه علمی و دسترسی دانش آموزان به تازه ترین دستاوردهای علمی دررشته ریاضی ۶ تیر سال ۱۳۸۸ راه اندازی شد .

اکنون این مجموعه با کسب بیش از ۱۲۰۰ مدال طلایی بین المللی توسط دانش آموزان ایرانی و دستيابي به اهداف و نتايج درخشان در حوزه آموزشي فردي و مسابقات كشوري و جهاني، به برندی ارزشمند در پرورش خلاقیت ها تبدیل شده است