دریافت رمز پویا با رمزساز بانک اقتصادنوین
دریافت رمز پویا با رمزساز بانک اقتصادنوین
اقتصادوتجارت : بانک اقتصادنوین امکان دریافت رمز اول و دوم پویا (رمز اول و دوم یک‌بارمصرف در تراکنش‌های کارتی) را از طریق برنامک رمزساز اقتصاد نوین فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک با هدف ارتقای سطح امنیتی تراکنش‌های کارتی و رفاه حال مشتریان، اقدام به انتشار برنامک رمز ساز جدیدی کرد تا مشتریان این بانک رمز اول و دوم پویا را از طریق این برنامک دریافت کنند. ضمناً امکان استفاده از رمز اول به روال گذشته و دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک همچنان مهیاست.

▫️ برنامک «رمزساز اقتصادنوین» قابل نصب بر سیستم‌عامل تلفن همراه (اندروید یا IOS) بوده و این قابلیت را دارد تا به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت، رمزهای یک‌بارمصرف را تولید و در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکر است که این برنامک فقط یک‌بار در مرحله فعال‌سازی نیاز به اینترنت دارد.

▫️ مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به صفحه رمزساز اقتصادنوین در پورتال اطلاع‌رسانی این بانک نسبت به نصب برنامک اقدام و از دو طریق زیر آن را فعال کنند:

▪️با استفاده از نام‌کاربری و رمز عبور اینترنت‌بانک (در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ورود، می‌توانید به‌صورت غیرحضوری از طریق گزینه ثبت‌نام در اینترنت بانک نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اینترنت بانک اقدام کنید.)
▪️ مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور (شعب بانک اقتصادنوین)

▫️ گفتنی است، برنامک رمزساز بانک اقتصادنوین جایگزین سامانه رمزساز قبلی به نام «ارس» شده است.