دریافت آنلاین رسید تراکنش‌ها از طریق «نشان بانک» ایوا
دریافت آنلاین رسید تراکنش‌ها از طریق «نشان بانک» ایوا
اقتصادوتجارت : اطلاع‌رسانی تراکنش‌های با مبلغ کم تر از 30 هزار تومان حساب‌های بانک ملی ایران به‌زودی تنها از طریق سرویس «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا و اپلکیشن «بله» انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دریافت رسید آنلاین تراکنش ها در«نشان بانک» اپلیکیشن ایوا و «بله» همراه با مزیت حسابداری و مدیریت مالی برای مشتریان گرانقدر همراه خواهد بود تا از این طریق، مدیریت هزینه‌ها و درآمدهایشان را نیز در دست بگیرند.

«نشان بانک»، یک بانک تمام دیجیتال در اپلیکیشن «ایوا»، گزینه دیگر دریافت لحظه‌ای تراکنش‌هاست که کاربر می‌تواند از طریق گزینه اطلاع‌رسانی بانک ملی ایران در آن به این امکان دسترسی داشته باشد.

«بله» یک اپلیکیشن چند منظوره است که علاوه بر خدماتی چون گفتگوی متنی و عضویت در کانال‌ها و گروه‌های اطلاع‌رسانی، خدمات بانکی نیز ارائه می دهد و قابلیت دریافت تمام تراکنش های مالی به صورت لحظه ای و از طریق بازو (بات) «اطلاع رسانی» این اپلیکیشن برای کاربران فراهم است.

این بازو نه تنها جزئیات همه تراکنش‌ها را به کاربر نشان می‌دهد، بلکه امکان تعیین بازه زمانی برای محدود کردن دوره مشخص مشاهده تراکنش‌ها، مجموع مبالغ واریزی و برداشتی به حساب و نیز امکان فیلتر کردن تراکنش‌های واریز و برداشت را نیز ایجاد کرده است.

گزینه «مدیریت مالی شخصی»، امکان جالب دیگر بله برای کاربران است که برای نخستین بار در سیستم بانکی امکان دریافت گزارش مالی نموداری و گزارش مالی متنی را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین مشتریان گرانقدر می توانند ریز تراکنش های حساب خود را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی ملی «بام» و دستگاه های خودپرداز دریافت کنند.