خدمت به بازنشستگان بزرگترین نعمت برای سازمان تأمین اجتماعی است
خدمت به بازنشستگان بزرگترین نعمت برای سازمان تأمین اجتماعی است
اقتصاد و تجارت : سرپرست سازمان تامین اجتماعی در جلسه‌ای با نمایندگان کانون‌های بازنشستگان استان خوزستان گفت: اگر قرار باشد خدمت انجام دهیم و این خدمت برای ما نعمت باشد، بیشترین برکت این خدمت، خدمت به بازنشستگان است.

به گزارش اقتصاد و تجارت وبه نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، میرهاشم موسوی اظهار داشت: بازنشستگان قشری هستند که بیش از همه زحمت کشیده اند و از آنجائیکه ولی‌نعمتان سازمان تامین اجتماعی هستند، نیاز به توجه بیشتر دارند. بازنشستگان آینه آینده ما هستند و ما بخشی از آینده خود را در وجود شما عزیزان می‌بینیم و باید توجه ویژه ای به این قشر عزیز داشته باشیم.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در ادامه افزود: اگر قرار باشد خدمت بکنیم و این خدمت برای ما نعمت باشد، بیشترین برکت خدمت، خدمت به بازنشستگان است، ما برکت را از دعا و نفس گرم بازنشستگان می‌گیریم، توجه به بازنشستگان مشکلات دیگر ما را حل می‌کند. حال و روز بازنشستگان را درک می‌کنیم زیرا شما همانند پدران و مادران ما هستید. مشکلات شما مشکل خانواده‌های ماست.

عبدالحمید عبائی، رئیس کانون بازنشستگان استان خوزستان نیز در این جلسه گفت: امیدواریم حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منشأ خیر و برکت برای جامعه بازنشستگان تأمین اجتماعی و سایر بیمه شدگان سازمان باشد.

وی افزود: استان خوزستان با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بیشمار صنعتی، تولیدی، کشاورزی و تولید ثروت و سرمایه از جمله استان‌های ویژه و پیشرو در اقتصاد و سرمایه گذاری کشور محسوب می‌شود و هرچه درباره جایگاه استان خوزستان بیان کنیم تکرار مکررات است.

عبائی با اشاره به موقعیت استراتژیک و اقتصادی این استان، گفت: علی رغم وجود این جایگاه ویژه و پتانسیل بالقوه با پشت سر گذاشتن ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع از تمامیت ارضی کشور هنوز از محرومیت‌ها، کمبودها و نارسایی‌هایی رنج می‌بر