خدمات رایگان پزشکی به محلات کم برخوردار منطقه ۲۰ انجام شد
خدمات رایگان پزشکی به محلات کم برخوردار منطقه ۲۰ انجام شد
اقتصادوتجارت : به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت مقام پرستار خدمات رایگان پزشکی در قالب خدمات درمانی، سلامت محور و مشاوره ای در دو روز متوالی در شهرک گلستان در محدوده ناحیه 6 منطقه 20 انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه گفت: در راستای خدمات رسانی به محلات کم برخوردار به همت اداره سلامت معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه ۲۰ و مشارکت گروه جهادی احیاءالقلوب خدمات رایگان پزشکی شامل ویزیت پزشک عمومی و دندانپزشکی، مشاوره فردی روانشناسی، مامائی و مراقبت های بهداشتی و غربالگری فشار خون و قند خون ویژه اهالی شهرک گلستان محله علائین انجام شد.

🔺ناظم رضوی ضمن تقدیر از خدمات کادر درمان افزود: بخش عمده ای از فعالیت های سلامت محور در نقاط کم برخوردار با همکاری تیم پزشکان خیر در قالب حرکت جهادی انجام می شود که این خدمت خالصانه و بدون چشم داشت بسیار ارزشمند و تحسین برانگیز است .

🔺او ادامه داد: از تمام ظرفیت مدیریت شهری برای تداوم این مسیر خیرخواهانه و گسترده شدن فعالیت های خالصانه پزشکان خیر استفاده می کنیم تا بخشی از نیازهای پزشکی و درمانی افراد برخوردار رفع شود.

🔺این گزارش حاکی است خدمات رایگان پزشکی شامل ویزیت پزشک عمومی ،ویزیت متخصص زنان، خدمات دندانپزشکی(کشیدن،جرم گیری و ترمیم) ،نوار قلب ،فیزیوتراپ، طب سوزنی،حجامت ،بینایی سنجی، شنوایی سنجی، مشاوره فردی روانشناسی ،مامایی و بهداشت فردی(آرایشگاه مردانه) ، غربالگری فشار خون و قند خون، داروخانه و طب سنتی، مشاوره حقوقی، تزریقات و سرم و توزیع ارزاق بهداشتی و خوراکی با بهره مندی بیش از ۲ هزار و ۶۵۰ نفر از اهالی شهرک گلستان در روزهای ۱۰ و ۱۱ آذر ماه انجام شد.