اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 گفت: در راستاي بهبود وضعيت سلامت شهروندان به ويژه محلات كم برخوردار تيم جهادي با مشاركت انجمن احياءالقلوب ناحيه مقاومت بسیج ابوذر در روزهاي پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم ارديبهشت از ساعت16 تا 19 در مدرسه سید الشهداء مرتضي گر مستقر خواهد شد.

به گزارش روابط عموی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه یکی از برنامه های مهم و اولویت دار این منطقه را حمایت از اقشار کم برخوردار و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بویژه افراد آسیب پذیر عنوان کرد.
او افزود: خدمات سلامت محور در زمینه ها و تخصص های مختلف ويزيت پزشكي، مامايي، روانشناسي، تغذيه، طب سنتي، فيزيوتراپي، دندانپزشكي، بينايي سنجي، داروخانه و سونوگرافي پيش بيني شده است.
او اهدای بسته های فرهنگی و سلامت محور را از دیگر خدمات ارائه شده در این برنامه اعلام کرد و گفت: طی رایزنی صورت گرفته با سایر تیم های جهادی در نظر است از این دست برنامه ها در دیگر محلات کم برخوردار نیز اجرا شود.
هدایت در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه امکان بهره مندی از خدمات پزشکی تخصصی درمانگاه شهرداری منطقه ۱۹ بصورت رایگان برای افراد کم بضاعت فراهم شده است، اظهار کرد: به همین منظور افراد کم برخوردار می توانند طی تماس با اداره سلامت منطقه به شماره ۵۵۵۲۲۲۱۱ و دریافت معرفی نامه از خدمات پزشکی تخصصی این درمانگاه بهره مند شوند.