حضور پرقدرت بیمه رازی در همایش ملی توسعه و بیمه
حضور پرقدرت بیمه رازی در همایش ملی توسعه و بیمه
اقتصادوتجارت : بیمه رازی با تکیه بر توان نیروی انسانی خود در همایش بیمه و توسعه سالجاری که ۱۳ و ۱۴ آذر برگزار ‌می‌شود، حضور پرقدرتی دارد.

اقتصادوتجارت ؛ در همایش سال جاری بیمه و توسعه که در روزهای ۱۳ و ۱۴ آذر همزمان با روز بیمه برگزار می‌شود مدیرعامل، مدیران ارشد و همکاران بیمه رازی در برگزاری پنل‌های تخصصی و ارائه مقالات تخصصی و علمی نقش بسزایی دارند.

یکی از مهمترین پنل‌های تخصصی این دوره همایش با عنوان شبکه فروش، تحول کسب و کار و رونق اقتصادی به ریاست دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش عملکرد و نگاه دکتر جباری به شبکه فروش که این مهم در ابلاغ و اجرای پنج چرخش استراتژیک شرکت بیمه رازی مشهود است، یکی از مهمترین دلایل انتخاب مدیرعامل بیمه رازی برای ریاست این پنل بوده است.

همچنین دکتر ناصرالدین اسلامی‌فرد- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی یکی از مهترین پنل‌های سالجاری مبنی بر توسعه فرهنگ بیمه و ارتقاء تاب‌آوری اقتصادی را به عنوان دبیر پنل، راهبری می‌کند که اسلامی‌فرد در سالجاری به گفته مصطفی زندی- مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی در زمینه توسعه فرهنگ بیمه در سطح جامعه اقدامات موثری انجام داده است.

بر اساس این گزارش در پنل تحول دیجیتال؛ فرصت‌ها و چالش‌ها دکتر حمیدرضا پروازی- مدیر توسعه کسب و کار دیجیتال بیمه رازی، در پنل تخصصی چشم انداز توسعه بین المللی صنعت بیمه ایران دکتر علی زین ساز- مدیر اتکایی بیمه رازی ، و در پنل تحول دیجیتال و ارتباط با مشتریان مهندس محمد سجاد دینی با موضوع تاثیر تحول دیجیتال بر روی مرکز ارتباط ارایه مطالب دارند.

گفتنی است مقالات خانم لیلا رحمانی و خانم فرهود نوذری با موضوع “تاثیر بازاریابی دیجیتال بر آگاهی از برند و وفاداری به برند با مطالعه خدمات درمان بیمه رازی” و مقاله دکتر ناصرالدین اسلامی فرد با عنوان نقش رسانه ها و شبکه فروش در تقویت فرهنگ بیمه جهت این همایش انتخاب شده اند.

براساس این گزارش، همایش بیمه و توسعه همزمان با روز بیمه ۱۳ و ۱۴ آذر ماه در دانشگاه الزهرا(س) به صورت حضوری و برخط برگزار می‌شود و برنامه پنل ها به صورت زنده از صفحات مجازی بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران ، پژوهشکده بیمه ، شرکت‌های صنعت بیمه و سایت خبری رصد بیمه پخش می‌شود