حضور منطقه ویژه اقتصادی پیام در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۲
حضور منطقه ویژه اقتصادی پیام در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۲
اقتصادوتجارت : مدیر کل جذب و سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۲ گفت:منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، سید مجتبی حسین پور کاشانی افزود: به همین منظور توانمندی های شرکت های فعال در حوزه ای.تی و آی.سی.تی مستقر در منطقه معرفی خواهد شد.

🔺وی اضافه کرد:معرفی توانمندی های منطقه در حوزه هایی از جمله فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال با تاکید بر فناوری های نوین و دانش بنیان از مهم ترین اهداف شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۲ “INOTEX ۲۰۲۲” است.

🔺حسین پور کاشانی ادامه داد: با توجه به برنامه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برای تبدیل شدن به قطب اقتصاد دیجیتال، می توان از این فرصت برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاران و شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری های نوین استفاده کرد.

🔺در اینوتکس امسال از کشورهای روسیه، هند، مالزی، قرقیزستان و اندونزی حضور دارند و بیش از ۴۰۰ شرکت در فضای نمایشگاه به مساحت پنج هزار متر، محصولات، توانمندی ها و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند.

🔺لازم به ذکر است غرفه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در سالن ۴ این نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ آماده استقبال از علاقمندان است.