حرکت کاروان خودرویی مهر و وحدت در منطقه۲
حرکت کاروان خودرویی مهر و وحدت در منطقه۲
شبکه اقتصادوتجارت : مناسبت میلاد با سعادت رسول مکرم اسلام ( ص ) و میلاد امام جعفر صادق ( ع )،کاروان خودرویی مهر و وحدت در منطقه2 به حرکت درمی آید.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، یوسف مزارعی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲ با اعلام این خبر گفت : با عنایت به اهمیت گرامیداشت هفته وحدت و همچنین میلاد با سعادت رسول مکرم اسلام ( ص ) و میلاد امام جعفر صادق ( ع ) و شرایط رخ داده در بحث تصاویر کاریکاتوری موهن در فرانسه و حساسیت های ایجاد شده و شرایط بسیار خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا ، ویژه برنامه های مناسبی در سطح منطقه ۲  پیش بینی و اجرا می شود.
وی  به پویش #من_محمد_رسول_الله_را_دوست_دارم  اشاره کرد وافزود: با توجه به شرایط ناشی از اپیدمی کرونا امکان برگزاری مراسم وجود ندارد،فعالیت های فرهنگی در قالب  کلیپ و پادکست  با استفاده از تصاویری از صلح ، دوستی ، اخلاق ، محبت و مهربانی ، کرامت انسانی تولید و در فضای مجازی منتشر می شود.
مزارعی  درادامه به حرکت کاروان خودرویی مهر و وحدت اشاره کرد و گفت:  این مراسم با مشارکت حوزه مقاومت بسیج منطقه با پخش موسیقی و سرودهای کاروانی به همراه پرچم گردانی اجرا می شود.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲  در ادامه به برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با عنوان “پیامبر مهربانی ها”  اشاره کرد و گفت: این مسابقات در چند بخش  کتابخوانی، شعر و دلنوشته ، طراحی و نقاشی و خطاطی  با مشارکت سرای محلات برگزار می شود.
وی آذین بندی فضاهای شهری و مراکزعمومی و سرای محلات  و توزیع هدایای مردمی در محلات کم برخوردار را ازدیگر برنامه ها برشمرد