اقتصادوتجارت : نمایشگاه و همایش دستاوردهای شرکت بیمه تجارت‌نو با رویکرد تحول دیجیتال بعد از دو روز برپایی درکانون فرهنگی شهید مفتح، امروز به کار خود پایان داد.

حرکت به سمت تحول دیجیتال یک ضرورت است نه یک انتخاب

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ نمایشگاه و همایش دستاوردهای بیمه تجارت‌نو با رویکرد تحول دیجیتال، از روز سه شنبه آغاز به کار کرده بود.

رونمایی از محصولات خلاقانه، یکی از برنامه های مهم شرکت بیمه تجارت‌نو در این همایش بود که در این راستا، در روز نخست، اپلیکیشن بنو، نرم افزار خدمات بیمه ای، رونمایی شد.

همچنین شرکت بیمه تجارت‌نو در دومین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تحول دیجیتال، محصول مشترک بیمه موبایل و تبلت و شارژ بیمه را رونمایی کرد.

محصولات مهم رونمایی شده در این دو روز، نتیجه ماهها تلاش مدیران شرکت های بیمه تجارت‌نو وکارت اعتباری ایران کیش بوده که از آن می توان بعنوان گامی نو در تحول دیجیتال نام برد.

در این گردهمایی دو روزه، سخنرانی های مهمی با محوریت تحول دیجیتال، نوآوری و تمرکز بر استفاده از فناوری‌های دیجیتال انجام شد.

هیبت اله سمیع، معاون سازمانی و عضو هیات عامل بانک تجارت ، سید محمد کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، جلیل قاسمی مدیرکل حوزه ریاست بیمه مرکزی،علی اکبر ترکاشوند مدیرکل حراست بیمه مرکزی وکاظم فیروزپوری بندپی مدیر کل بازرسی بیمه مرکزی و پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، تنها بخشی از مهمانان مهم همایش دو روزه دستاوردهای شرکت بیمه تجارت نو با رویکرد تحول دیجیتال بوده اند

دکترنیما نوراللهی، مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو در این گردهمایی تاکید کرد:حرکت به سمت تحول دیجیتال یک ضرورت است نه یک انتخاب و اگر هر شرکت بیمه ای بخواهد در شرایط فعلی حرفی برای گفتن داشته باشد و آینده خود را تضمین کند باید حرکت به سمت تحول دیجیتال را بعنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر قبول کند.

وی تصریح کرد که تحول دیجیتال از تغییر در نگاه و باورها آغاز می‌شود.