حادثه حریق خط لوله گاز در جنوب غرب تهران با حضور به موقع نیروهای امدادی مهار شد
حادثه حریق خط لوله گاز در جنوب غرب تهران با حضور به موقع نیروهای امدادی مهار شد
اقتصادوتجارت : یعقوب هوشیار شهردار منطقه 18 تهران ضمن قدردانی از عملیات سریع نیروهای خدمات شهری، آتش نشانی، امداد و نجات، اورژانس، ناجا و پلیس راهور گفت: حادثه آتش سوزی خط لوله گاز در محدوده منطقه 18 شهرداری تهران با حضور به موقع نیروهای خدمات رسان و امدادی مهار شد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ – حادثه حریق خط لوله زیر زمینی گاز در حریم پروژه بزرگراه شهید بروجردی در منطقه ۱۸ تهران که ساعتی قبل به دلیل بی احتیاطی پیمانکار رخ داده بود دقایقی پیش با هوشیاری و حضور به موقع نیروهای خدمات شهری، آتش نشانی، امداد و نجات، اورژانس، ناجا و پلیس راهور مهار شد.
با توجه به عملیات متداول پروژه شهید بروجردی ، شامگاه امشب دقایقی پس از شروع کار و در حین حفاری بخشی از پروژه عمرانی بزرگراه شهید بروجردی، با توجه به بی دقتی پیمانکار، پس از اصابت مته به انشعاب اصلی زیرزمینی گاز و نشت گاز ، پس از دقایقی محل اجرای پروژه دچار آتش سوزی و حریق شد.
با توجه به استقرار اکیپ های گشت محله ای و اعلام مرکز پیام شهرداری منطقه ۱۸ دقایقی پس از اعلام حریق با حضور یعقوب هوشیار و معاونین و مدیران ستادی در محل پروژه عملیات فرماندهی میدان توسط مدیریت شهری انجام شد و کلیه عوامل امدادی و خدمات شهری در هماهنگی کامل اقدام به مدیریت حادثه کردند.

یعقوب هوشیار؛ شهردار منطقه ۱۸ در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خوشبختانه با توجه به اجرای طرح آماده باش فصلی در حال بازدید از پروژه های محله ای بودیم که به محض اعلام مرکز پیام قبل از عوامل دیگر در صحنه حاضر شدیم و توانستیم با هماهنگی کامل نیروها در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفا و ایمن سازی محیط اقدام کنیم. جای دارد از همکاری تمامی عوامل حاضر در صحنه علی الخصوص نیروهای عملیات آتش نشانی تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.
طرح بزرگراه ۷۶ متری شهید بروجردی (سعید آباد) به طول تقریبی ۵ کیلومتر و ۶ تقاطع غیر همسطح از پروژه های اصلی کلان شهر تهران است که با هماهنگی های انجام شده بخش مهمی از آن تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.