اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 از استقبال بی‌نظیر خیرین و شهروندان در مراسم جمع آوری کمک های مردمی با عنوان پویش مهربانی مهدوی به منظور آزادسازی،حمایت و توانمندسازی زندانیان نیازمند به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و کمک به خانواده‌های آنها را از اهداف برپایی این مراسم برشمرد و عنوان کرد: به برکت ماه مبارک رمضان و با حضور با شکوه پهلوانان، ورزشکاران و شهروندان نیکوکار در گام اول ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جمع آوری و به آنها اهداء شد، و انتظار می رود در گام بعدی در چند روز آینده به مبلغ مذکور اضافه شود و امید است این برنامه ها در منطقه ما تداوم داشته باشد.
هدایت در خصوص نحوه آزادسازی این عزیزان گفت: این اتفاق مبارک به همت پهلوانان، ورزشکاران و خیرینی که ما در خدمتشان بودیم رقم خورد و کمک های مردمی به حساب انجمن حمایت از زندانیان واریز و با توجه به سیاست های این انجمن نسبت به آزاد سازی زندانیان اقدام خواهد شد.
براساس این گزارش مراسم گلریزان مشترک بین مناطق ۹,۱۷,۱۸,۱۹ و ۲۱ به میزبانی منطقه ۱۹ و با هدف آزادی زندانیان مالی غیر عمد و کمک به خانواده‌های آنها در بوستان ولایت برگزار شدکه عضو شورای اسلامی شهر تهران، برخی شهرداران، مدیران مناطق، جمعی از خیرین، معتمدین محلی، شورایاران و شهروندان منطقه ۱۹ حضور داشتند.
این برنامه با هنرنمایی‌های پهلوانان زورخانه و پس از آن دعوت از خادمین حرم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با پرچم بارگاه مقدس آن حضرت همراه بود.