جشن باشکوه رفاه برای کادر درمان به مناسبت روز پرستار برگزار گردید
جشن باشکوه رفاه برای کادر درمان به مناسبت روز پرستار برگزار گردید
اقتصادوتجارت : در هجدهمین روز از آذرماه سال جاری، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به پاس زحمات فراوان کادر درمان و به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار جشنی با شکوه برگزار کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی‌شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛این جشن در بیمارستان بهارلوی میدان راه آهن پایتخت برگزار گردید و رفاه متعهد گشت، کارت خرید دویست میلیون ریالی به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه از شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه را برای کادر درمان فراهم سازد.

آرزو مرتاض، پرستار بخش آی سی یوی این بیمارستان در گفتگو با خبرنگار رفاه گفت: ایام کرونا بسیار سخت و نفس‌گیر بود و همه در خطر بودیم و روزهای سختی را به ویژه در زمانی که در بیمارستان قرنطینه بودیم داشتیم، از لحاظ روحی نیز برای ما سخت بود، خدا را شاکریم که توانستیم کرونا را تا حد زیادی مهار کنیم.

آیین سپاس رفاه از پرستاران و کادر درمانجدای ویروس کرونا کار ما بسیار سخت است و اقدامات این چنینی باعث ایجاد روحیه و انگیزه می‌شود.
تسهیلات رفاه نیز بسیار مفید است و جای تشکر دارد، نیاز است که چنین اقداماتی بیشتر انجام شود.

گفتنی است، این آیین در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی رفاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی کاملا ایرانی و همچنین نوعی قدردانی از زحمات فراوان و جانفشانی‌های کادر درمان بود.