جشنواره بیمه های آتش سوزی بیمه حکمت با شرایط ویژه آغاز شد
جشنواره بیمه های آتش سوزی بیمه حکمت با شرایط ویژه آغاز شد
اقتصادو تجارت : جشنواره مذکوربرای عموم مردم و همچنین پرسنل شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح شرایط ویژه ای در نظر گرفته که مشتریان محترم می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره مند شوند.

بر همین اساس ،جشنواره مذکوربرای عموم مردم و همچنین پرسنل شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح شرایط ویژه ای در نظر گرفته که مشتریان محترم می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره مند شوند.

کلیه مشتریان محترم می توانند با خرید بیمه آتش سوزی از شرکت بیمه حکمت، از طرح های مختلف از جمله “منازل مسکونی”، ” ساختمان های ویلایی”، “واحدهای صنعتی” و “اصناف ” از تخفیفات ویژه بالای ۵۰% استفاده نمایند.

همچنین این طرح برای هیئت مدیره و مدیران مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها، شرایط ویژه ای در نظر گرفته که با خرید بیمه نامه های آتش سوزی شرکت بیمه حکمت می توانند از این شرایط بهره مند شوند.

لازم به ذکر است: شرایط تخفیفی برای پرسنل محترم شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح ،شامل بیمه نامه های منازل مسکونی(سازمانی و شخصی) نیز در نظر گرفته شده است.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه حکمت در سراسر کشور مراجعه و یا با تلفن ۴۱۳۹۵۰۰۰-۰۲۱ واحد ارتباط با مشتریان و ۴۱۳۹۵۵۲۰-۰۲۱ واحد آتش سوزی تماس حاصل نمایند.