جانمایی ایستگاه های خط ۴ مترو در منطقه ۴ تهران
جانمایی ایستگاه های خط ۴ مترو در منطقه ۴ تهران
شبکه اقتصادوتجارت : رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه 4 از جانمایی جهت احداث خط 4 مترو تهران خبر داد و افزود: به زودی پروژه توافق و آزاد سازی املاک واقع در این پروژه آغاز می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “مرتضی عزیزی” با اعلام این خبر و با بیان اینکه راه اندازی خط ۴ مترو در منطقه ۴ به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین منطقه تهران کمک شایانی به صرفه جویی در مصرف سوخت خودروها خواهد کرد، افزود: در حال حاضر خطوط ۲ و ۳ مترو سهم جابجایی شهروندان منطقه۴ را برعهده دارد.
او با اشاره به ایستگاه های پیش بینی شده در خط ۴ افزود: در خط ۴ مترو ۶ ایستگاه پیش بینی شده است و با احداث و راه اندازی این خط رضایت خاطر شهروندان فراهم می شود.
رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه ۴ تصریح کرد: ایستگاه های شهید باقری، خیابان شهیدان ظفر قندی(۱۹۶) ، فلکه سوم تهرانپارس، میدان شاهد و خیابان شریعتی مقابل دانشگاه آزاد اسلامی ایستگاه های این خط هستند که با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به زودی عملیات اجرای زیرساخت های این پروژه در دستور کار قرار می گیرد.
عزیزی خاطر نشان کرد: با توجه به بازدیدهای انجام شده با مدیران شرکت مترو، و تاکید شهردار منطقه ۴ مبنی بر تسریع در اجرای این پروژه ، هم اکنون اقدامات لازم جهت بررسی اسناد و مدارک و مالکیت ایستگاه ها صورت گرفته و آماده توافق با مالکان هستیم.