توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در جامعه امری ضروری است
توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در جامعه امری ضروری است
اقتصادوتجارت : اکبر پورات ظهر دوشنبه در نشست با مدیران صندوق تأمین خسارت‌های بدنی اظهار داشت : صندوق به عنوان نهاد حاکمیتی ، در راستای اجرای تکالیف قانونی خود نیازمند هم‌افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر با تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با وظایف خود است .

به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ بیمه در جامعه امری ضروری است و رسانه‌ها از جمله صداوسیما باید در این امر تلاش کنند ، افزود : در این راستا باید علاوه بر اصلاح نقاط خطرافرین و ارتقای کیفیت خودروها به دنبال ارتقای فرهنگ راهنمایی و رانندگی و گسترش فرهنگ بیمه باشیم .

پورات در جهت حمایت از اقدامات این صندوق در استان بوشهر اعلام امادگی کرد و عنوان کرد : با توجه به اثار حیاتی خدمات این صندوق سعی خواهیم کرد در زمینه کمک به عملکرد این صندوق در سطح کشور پیشتاز باشیم و باید خدماتی که به مردم ارائه می‌شود ، با اطلاع‌رسانی مناسب برای انان تشریح و تبیین شود .

در این نشست ، پیرامون بررسی وضعیت موجود در استان و برنامه ریزی برای افزایش همکاری‌ها برای بهبود عملکرد بین صندوق و سازمان‌های مرتبط در سطح استان بوشهر گفتگو شد .