توسط شهردار منطقه۲۰ صورت پذیرفت؛ تشریح ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس
توسط شهردار منطقه۲۰ صورت پذیرفت؛ تشریح ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۲۰ گفت: ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس با پاسداشت یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا و با توجه به شرایط کنونی کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ با تشریح ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس گفت: به منظور هماهنگی بین نهادهای مسئول در حوزه دفاع مقدس جلسه ای به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰ با حضور روسای سازمان تبلیغات اسلامی- بنیاد شهید و نمایندگان فرمانداری و بسیج برگزار شد.
افشار ايثار و از خود گذشتگي را رمز اصلي پيروزي رزمندگان ايراني در جنگ تحميلي عنوان كرد و اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای تجدید میثاق مدیران شهری این منطقه با خانواده شهدا، دیدار و تکریم ۴۰ خانواده معظم شهید در یک روز با حضور مدیران منطقه ۲۰ انجام شد.
وی با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ عاشورا و نقش آن در حماسه دفاع مقدس افزود: همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) مراسمی به همت حوزه بسیج این منطقه با رعايت فاصله اجتماعي و دستور العملهاي بهداشتي با اجرای گروه همخوانی، روایت دفاع مقدس توسط یکی از رزمندگان جنگ‌ تحمیلی و مداحی اهل بیت در محوطه حياط ساختمان مركزي برگزار شد.
افشار یکی دیگر از برنامه های هفته دفاع مقدس را در راستای پاسخگویی مسئولانه و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و رسیدگی به مشکلات و درخواستهای آنان را حضور در دفاتر خدمات الکترونیک عنوان کرد.
وی خاطر نشان کرد: به همین مناسبت جلسه ای با حضور اعضای شورای بسیج شهرداری منطقه۲۰ برگزار و از اعضای گردان امام حسین(ع) با توجه به همکاری و همیاری با حوزه بسیج این منطقه در فضاسازی هفته دفاع مقدس با استفاده از ادوات و تجهیزات نظامی تقدیر شد.
شهردار منطقه ۲۰ با بیان اینکه دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ افتخارات ایران اسلامی است، تصریح کرد: مشارکت در مراسم غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از مادران چشم به راه و یادواره شهیدان گلگون کفن از دیگر برنامه های برگزار شده در هفته دفاع مقدس بود