توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران
توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران
اقتصادوتجارت : یعقوب هوشیار شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توسعه فضای سبز و نگهداری از محیط زیست، طرح جهادی توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸- یعقوب هوشیار شهردار منطقه هجده در تشریح طرح جهادی ارتقای شاخص های فضای سبز شهر تهران گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توسعه فضای سبز و نگهداری از محیط زیست با غرس نهال های مثمر، طرح جهادی توزیع و کاشت بیش از ۲۰ هزار اصله نهال مثمر در منطقه ۱۸ تهران انجام می شود.

وی تاکید کرد: این طرح که شامل توزیع و کاشت نهال های مثمر در بوستان ها، فضاهای سبز عمومی و منازل شهروندان متقاضی می باشد، با مدیریت شهرداری منطقه ۱۸ تهران و با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی جنوبغرب تهران، کانون خدمت رضوی منطقه ۱۸، گردان امام علی (ع) و یگان امام رضا (ع) برگزار می شود.

یعقوب هوشیار افزود: این طرح روز دوشنبه طی مراسم رسمی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا آغاز می شود و شهروندان می توانند تا روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۱ روز آشتی با طبیعت با مراجعه به محل ساختمان ستادی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱۸ یا شهرداری های نواحی منطقه درخواست دریافت و کاشت نهال نمایند.