توزیع۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده های کم‌ برخوردارمنطقه۲
توزیع۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده های کم‌ برخوردارمنطقه۲
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه۲گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه و در آستانه سال نو ، با همکاری خیرین فعال بسته های معیشتی تامین و بین خانواده های کم‌ برخوردار توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،مهدی صالحی ، شهردار منطقه با اشاره به اینکه در آموزه های دینی بر انفاق و نیکوکاری تاکید شده است گفت: در همین خصوص ضمن دعوت از خیرین و شهروندان جهت مشارکت در این اقدام خدا پسندانه ، جامعه هدف شناسایی شد.
وی به برنامه ریزی و اجرای برنامه های حمایتی در زمینه توانمندسازی افراد را راهکاری موثر در حمایت از اقشار آسیب پذیر برشمرد و گفت: شیوع کرونا مشکلات معیشتی فراوانی برای بسیاری از خانواده های کم برخوردار جامعه ایجاد کرده است ، بر همین اساس مدیریت شهری منطقه ۲ در راستای مسئولیت اجتماعی خود تلاش کرد تا با تسهیلگری بتواند با بهره گیری از ظرفیت خیرین گامی در جهت حمایت از این اقشار بردارد.
صالحی با بیان اینکه این اقدام جلوه بسیار زیبایی از انفاق ، نیکوکاری و حس نوعدوستی شهروندان را به تصویر کشید، افزود: بدین منظوردر آستانه سال نو ، ۲ هزار بسته معیشتی با مشارکت خیرین تهیه و با حفظ کرامت انسانی در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و نیازمند توزیع شد.