تقدیر از فعالان طرح شهید سلیمانی در منطقه ۱۹
تقدیر از فعالان طرح شهید سلیمانی در منطقه ۱۹
اقتصادوتجارت : ویژه برنامه های فرهنگی و مناسبتی گرامیداشت هفته بسیج در منطقه 19 تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت با اشاره به تدارک این برنامه ها با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج ابوذر اعلام کرد: این برنامه ها با بکارگیری تمام ظرفیت های فرهنگی و بسیج منطقه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به مدت یک هفته برگزار می شود.
درهمین راستا ضمن فضاسازی محیطی و آماده سازی منطقه به منظور اجرای این برنامه ها، نمایشگاه عکس با موضوع بسیج و دفاع مقدس در سراهای محلات برپا می شود. همچنین مسابقه کتابخوانی با موضوع هفته بسیج در کانال های مجازی محلات ویژه شهروندان این منطقه در نظر گرفته شده است.
او هفته بسیج را بهترین فرصت برای قدردانی از خدمات بسیحیان نمونه اعلام کرد و افزود: به مناسبت این هفته فعالان طرح شهید سلیمانی نیز مورد تقدیر قرار می گیرند.
هدایت غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و رزمایش و تجمع بسیجیان منطقه در صبحگاه ناحیه بسیج ابوذر را از دیگر برنامه های مناسبتی هفته بسیج اعلام کرد و افزود: برپایی همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، اجرای برنامه همایش ائمه جماعات، شرکت در همایش تجمع بسیجیان و نیز برنامه تجمع بسیجیان نوجوان در نماز جمعه مصلی تهران از دیگر برنامه های اجرایی درطول این هفته هستند.
علاوه براین به مناسبت این هفته برنامه های دیگری همچون اجراي گروه سرود در يادمان شهداي گمنام و ميادين اصلي ، برگزاری مسابقات ورزشي (فوتسال –كشتي- تكواندو )، برپایی جشنواره ايده هاي برتر (گروه هاي علمي و جهادي)، حضور مسئولين جهادي در ميدان تير، انجام تست سريع كرونا در حوزه هاي بسيج و مساجد و ارائه خدمات سلامت محور در قالب مشاوره پزشكي ، روان پزشكي و… تدارک دیده شده است.