تفاهم نامه همکاری بانک گردشگری و فدراسیون ورزش‌های همگانی امضا شد
تفاهم نامه همکاری بانک گردشگری و فدراسیون ورزش‌های همگانی امضا شد
اقتصادوتجارت : تفاهم‌نامه همکاری بانک گردشگری و فدراسیون ورزش‌های همگانی با حضور اعضای هیات مدیره بانک و رئیس فدراسیون مذکور امضا شد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل ازروابط عمومی بانک گردشگری، مراسم رونمایی از کارت هواداری ورزش های همگانی با حضور حسین رحمتی قائم مقام بانک گردشگری و افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی برگزار شد و طی آن تفاهم نامه همکاری طرفین به امضا رسید.
قائم مقام بانک گردشگری در مراسم رونمایی از کارت هواداری ورزش های همگانی گفت: ورزش همگانی در کشور به سطحی از ارتقا و بالندگی رسیده که با زندگی مردم آمیخته شده و حرکت رو جلوی خود را ادامه خواهد داد.
حسین رحمتی با بیان اینکه ورزش همگانی در سال های اخیر در بخش تکنولوژی و علمی متحول شده است، افزود: امروز ورزش همگانی یک پیاده روی ساده نیست و به سمت ورزش های گروهی سوق پیدا کرده و لذا همه باید به این موضوع مهم توجه کنند.
وی ادامه داد: بانک گردشگری اثرگذاری خود در حوزه ورزش را در رشته های والیبال و فوتبال(تیم پرسپولیس) نشان داده و کمک ها و حمایت های لازم را داشته است . اکنون نیز در نظر داریم از ظرفیت های بانک در کمک به تامین سلامت مردم استفاده کنیم.
قائم مقام بانک گردشگری گفت: به دنبال تعامل و همکاری دو طرفه هستیم تا بتوانیم از ظرفیت ورزش همگانی کشور ۲۰ میلیون عضو جذب کنیم و شرایط را برای بهتر شدن ورزش همگانی در بین مردم فراهم کنیم.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت توسعه ورزش همگانی در کشور از همکاری و حمایت بانک گردشگری تقدیر کرد و گفت: تمام اقداماتی که از سوی فدراسیون ورزش های همگانی و بانک گردشگری صورت خواهد گرفت، در جهت ساختن آینده ای روشن برای مردم ایران است که بتوانیم با همکاری یکدیگر به سمت توسعه پایدار ورزش همگانی در کشور حرکت کنیم.
افشین ملایی با بیان این که توجه و نگاه رسانه ها به سمت ورزش قهرمانی است، خاطرنشان کرد: باید به سلامت مردم که در سال های گذشته مورد توجه قرار نگرفته، بیشتر از گذشته اهمیت داد و با داشتن برنامه های تاثیرگذار این خلا را پر کرد تا ورزش همگانی و تامین سلامت مردم در اولویت قرار بگیرد.
وی ادامه داد: ائتلاف فدراسیون ورزش های همگانی و بانک گردشگری به سود ملت ایران خواهد بود و با پتانسیلی که این دو نهاد دارند، قطعا اتفاقات خوبی برای سلامت مردم رقم خواهد خورد. این تفاهم نامه نقطه عطفی در تعامل فدراسیون با بانک گردشگری محسوب خواهد شد و امیدوارم بتوانیم گام های موثری در این راستا برداریم.