ترسیم نقاشی های برتر کودکان بر دیوار های منطقه ۱۳
ترسیم نقاشی های برتر کودکان بر دیوار های منطقه ۱۳
شبکه اقتصادوتجارت : در پی برگزاری مسابقه نقاشی ، شهری که من دوست دارم و انتخاب برگزیدگان ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه 13 تهران به مناسبت هفته کودک بر دیوارهای محدوده منطقه نقش می بندد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی کودکان با عنوان ” شهری که من دوست دارم” در سال گذشته و معرفی برگزیدگان این مسابقه افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته ملی کودک ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه ۱۳ با انتخاب محلی مناسب در محدوده ترسیم و در معرض دید عموم قرار می گیرد.
وی در خصوص ویژه برنامه های مناسبتی و فرهنگی هفته ملی کودک اظهار داشت :با توجه به تازه ترین دستور العمل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و خودداری از اجتماع و عدم اجرای برنامه ها و فعالیت ها به صورت حضوری، کلیه برنامه های این منطقه در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به پیش بینی و تدارک۲۳ عنوان برنامه تصریح کرد: این برنامه ها در قالب طراحی و اجرای بازی خلاقانه، مسابقه ، ساخت کاردستی ، جمع آوری دلنوشته ، تهیه و نشر پوستر آموزشی ، ارسال فایل صوتی و تهیه کلیپ ، اجرای نمایش کوتاه خانوادگی ، نمایشگاه مجازی دستاوردها ، تور مجازی گردشگری ، دابسمش و پانتومیم و.. اجرا می شود