اقتصادوتجارت : مدیرعامل شرکت احیا استیل بافت اعلام کرد: اهداف این شرکت در سال 1400 در بخش‌های مختلف به ویژه بخش تولید مطابق با ظرفیت اسمی تحقق یافت.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، عطارد گودرزی گفت: میزان تولید آهن اسفنجی شرکت احیا استیل بافت در سال ۱۴۰۰ (با وجود قطعی برق و گاز در بخشی از ایام سال) به ۸۰۰ هزار تن رسید که معادل ظرفیت اسمی است.
وی افزود: میزان پیشرفت فیزیکی پروژه فاز ۲ شرکت نیز در حال حاضر به ۵۳ درصد رسیده است که امیدواریم با تلاش همه همکاران تا پایان سال جاری شاهد راه اندازی آزمایشی آن باشیم. برنامه افتتاح رسمی در بهار سال ۱۴۰۲ خواهد بود.
گودرزی ادامه داد: شرکت احیا استیل بافت در سال گذشته موفقیت‌هایی کسب کرد که از جمله آنها پیاده‌سازي نظام بودجه‌ریزي مبتنی بر برنامه، شناسایی ریسک و فرصت‌های سازمانی بر اساس مدل FMEA، بازنگری فرایندهای سازمانی براساس مدل APQC، تدوین سند برنامه‌ریزی استراتژی میان مدت و بلندمدت، استقرار سیستم MIS در حوزه‌های عملیاتی و استقرار نرم افزار هوش تجاري(BI) است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به ” تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین “، در خصوص برنامه های سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: شرکت برای تحقق شعار امسال، در جهت تولید حداکثري و با کیفیت مطابق ظرفیت اسمی کارخانه گام خواهد برداشت که این مهم در تدوین برنامه تولید سال جاري در دستور کار قرار گرفته است.
گودرزی افزود: از اهم اهداف عملیاتی سال ۱۴۰۱ می‌توان به تحقق برنامه تولید مطابق ظرفیت اسمی، تکمیل فاز ۲ و راه‌اندازی گرم آن تا پایان سال، تحقق برنامه زمانبندي پروژه هاي توسعه، مدیریت مصارف انرژي و کاهش توقفات تولید نام برد.
شرکت احیا استیل بافت با ظرفیت تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی، بزرگترین و تنها مجتمع صنعتی بزرگ منطقه در سطح سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه است که در سال ۱۳۹۸ افتتاح و به بهره برداری رسیده است.